Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás abbahagyása után...

Dohányzás abbahagyása után undorító bőr?

Figyelt kérdés

Hello!

Abbahagytam a cigizést több mint egy hónapja, és a második héten tele lett az arcom ragyával, meg vörös foltokkal, olyan, mintha kiütéses lennék. Ez mitől lehet? Nem gondoltam vele dokihoz menni, mert úgy olvastam, méregtelenít a szervezet, de meddig leszek ilyen ocsmány? Valakinek hasonló tapasztalata volt?


2021. ápr. 16. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudod ezt gyorsítani megfelelő folyadékbevitellel (víz, zöld tea) , e vitamin és halolaj napi fogyasztásával. A herbaria evitamin+halolaj kapszula pl. tökéletes, olcsó, sok van benne és nekem pl 2 hét után már nagyon szép volt a bőröm.
2021. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia!

Vitaminokat tolom ezerrel, halolajat is, teázok, iszok :/

De van még egy tippem most, elkezdtem használni egy új arckrémet is...

2021. ápr. 18. 09:51
 3/8 moozygoo ***** válasza:
Nem kaptál rá a csokira ? Attól lehet
2021. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem basszus, az arclemosómtól volt... :(
2021. ápr. 22. 14:46
 5/8 anonim válasza:
Huha, de jó, hogy kiderült.. Megkérdezhetem, milyen márka?
2021. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ez a neutrogena hydro boost arclemosója. a krémjeiket én nagyon szeretem, azért is vettem meg az arclemosót is. valójában nagyon jól tisztít, csak észrevettem, hogy a bőröm felső hámrétegét is leszedi, ergo nincs szükségem radírozásra. csakhogy emiatt elkezdett a bőröm izomból zsírosodni, ragyásodni, de közben csórin meg csomó kiszáradt folt is volt,meg kiütésszerű pöttyök. lehet, ha ritkábban használnám, nem lenne gond, de inkább elengedem a dolgot. valószínű, hogy csak nem illünk össze :D
2021. ápr. 22. 20:30
 7/8 anonim válasza:
Köszi a választ... Hát durva, hogy ilyet csinált, remélem hamar rendbe jön a bőröd.
2021. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából rendbejött :)
2021. ápr. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!