Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit éreztek mióta letettétek...

Mit éreztek mióta letettétek a cigit/váltotattok valamire?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja nem gyújtottam rá, csak e-cigit használtam. Elkezdtem érezni az ízeket/szagokat, nem fulladok ki seperc alatt, jobban alszom, jobbnak érzem a mentális egészségem, a férfi dolgok is javultak úgy érzem, nem jár már folyton az eszembe, és ami a legfontosabb már nem köhögök krákogok annyit ami engem mindig zavart. Ez körülbelül 6-7 év cigizés után. Ti milyen pozitívumokat vettetek észre, és nektek milyen volt maga a leszokás, mivel történt? Szívesen hallgatnék történeteket, és érdekelne a dolog. Én 23/F vagyok ,és e-cigivel tettem le 6mg nikotinossal.

2021. ápr. 21. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ugyan így voltam vele én is.Én 25 év után raktam le az e-cigi segítségével.Ez közel 6 éve volt.Akor 18mg nikotinos kevéssel kezdtem.Ma 1,5mg a levesem.
2021. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel ezelőtt 14 év cigizés után tettem le egyik napról a másikra. Utolsó szál cigit szívtam egy dobozból és úgy éreztem pont itt az ideje leszokni. Úgyse megyek sehová, egyedük ülök a lepukkadt albiba, ha nem most akkor sose.. szóval nem vettem új dobozzal..
2021. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy én semmi hű de pozitív változást nem érzek, azt leszámítva, hogy valószínűleg nem vagyok olyan büdös
2021. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szagokat sokkal jobban érzem, de ez mondjuk nem mindig előny. Nem fulladok meg egy lépcsőzéstől, ami tetszik. Köhögésem nekem is elmaradt. A férfi dolgok is javultak, amivel amúgy eddig se volt gond, de érezhető. Viszont híztam 10 kilót, ez látható a hasamon. Napi 1 doboz, 7 év. Egyik napról a másikra, mindenféle nikotin pótló cucc nélkül.
2021. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!