Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segit valamit a nikotinos...

Segit valamit a nikotinos rago vagy tabletta a cigi leszokasrol?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sznüsszt próbáld ki, nekem ez vált be. Egyáltalán nem kívántam meg a cigit, pedig itt volt az asztalomon, a felbontott doboz.
2021. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is a snüssz vált be, a legtöbb Budapesti dohiban lehet kapni, csak elég drága, ha rendelsz az sokkal olcsóbbra fog kijönni. Arra figyelj hogy max. 20mg/g-s erősségűvel kezdj, a többi a láncdohányosokat is nagyon meg bírja ütni. Néhány dohiban "rágódohány" néven ismerik, volt már nekem hogy a snüsszt nem értették.
2021. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megjegyezném,hogy a snüssz is rákkeltő. Talán az lenne a legjobb,ha a cigiről snüsszel szoknál le és 1-2 hónap snüssz után kezdenél el egyéb termékeket használni. A cigiről lesz a legnehezebb leszokni,a snüsszről már könnyebben fog menni. Nikotinos rágóval és tablettával még nincs tapasztalatom,de nikotin sprayt használtam, tökéletesen hatott,amikor csak megkívántam a cigit nyomtam 1-2 fújást kb 1-2 perc alatt már egyáltalán nem kellett. Kb 1 hónap után elkezdtem csökkenteni tudatosan a napi adagot. Éjjelente lefekvés előtt mindig dupla fújást toltam,különben másnap nagyon fáradt voltam.
2021. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!