Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen E-cigi ajánlotok ami...

Milyen E-cigi ajánlotok ami viszonylag olcsó és minőségi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez engem is érdekel, pont kérdezni akartam. Valaki válaszoljon, különben öngyilkos leszek, és az miatta lesz akkor. Nem tudom hogy érdemes lesz majd ekkora teherrel élni, de ti tudjátok...
2021. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mekkora árkategóriában gondolkoztok?
2021. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 20 ezerig gondolkozok rajta
2021. júl. 13. 22:32
 4/6 anonim válasza:
Értem. Még azért pár infót megkérdeznék.Típus alapján stick, pod, box vagy squonker? Akkumulátor típusa szerint cserélhetö-tölthető vagy integrált? Felhasználás módja szerint DL (rögötön tüdőbe) vagy MTL (szájból tüdőbe). Illetve azért az sem utolsó szempont, hogy mekkora teljesítményűre gondolsz.
2021. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Box, tölthető, mtl, nem kell nagyon nagy teljesítményű
2021. júl. 14. 10:42
 6/6 anonim válasza:

Ezt a hármat találtam ezen az oldalon. Megbízható oldal, én is innen rendeltem az enyémet. Ha kérdésed van, illetve tudok még bármiben segíteni nyugodtan írhatsz privátban is. :)


[link]

2021. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!