Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nemzeti dohányboltoltokban...

A nemzeti dohányboltoltokban követelmény, hogy mindél bunkóbb legyen az eladó?

Figyelt kérdés

Olyan bunkó/flegmák az eladók a dohányboltokban mintha még ő tenne szívességet, hogy levesz egy cigit. Valamint köszönni se tudnak.

Volt egy olyan eset, hogy a személyit mert nem nézek ki 18 nak és nem hitték el, hogy igazi a kártya ezért anyakönyvi kivonatot kértek.



2021. máj. 5. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Velem nem mindegyik bunkó. Van,hogy csak rossz napja van valamiért. Persze az ember nem hajlandó sok esetben beismerni,hogy ő tehet a kedvéről,stb. Ezért inkább kattog,duzzog és bunkó lesz.

Sokszor észrevettem már,hogy más a reakciójuk attól függően,hogy hogyan köszönök. Pl a hangsúly,arckifejezés...

Még sikerült is levennem egy nálam jóval idősebb nőt a lábáról majdnem csupán egy pár mondatos párbeszéddel,mosollyal,stb.

Nagyon sok esetben fontos,hogy hogy közelítesz. Lehet,hogy épp rossz kedve van,de ha mondjuk egy jégkrémmel közelítesz azt mégiscsak jobban fogadja,mintha csak egy vásárló lennél aki annyit mond hogy na add ide azt a tuttifrutti mittoménmit. Van,hogy annyira rossz a hangulatuk,hogy még a szép,természetes,nem erőltetett pozitív közelítésre is csak unott fejjel reagálnak. De jobb mint a bunkózás! És legbelül ők is tudják,hogy te egész normálisan mentél oda,nem szivattad őket apróval pl,stb.

2021. máj. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Anyakönyvi kivonatot kértek, mi?

Az oké, hogy mérsékelten voltál elégedett a kiszolgálással, de azért ne kamuzz túlzásokat.

2021. máj. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A tulaj sajnálja a pénzt bérre, keveset fizet. Ennyiért meg csak bunkó alkalmazottat talál. Ez van.
2021. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen, FIDESZ mind és ezek ilyenek.
2021. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem volt velük kellemetlen tapasztalatom.
2021. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

a 4-esnek igaza volt: eleve egy fideszes helytől túl sokat nem szabad várni.


ünnepnapokon be szoktam menni a szomszéd városban nemzeti dohányboltokba. az idősebb eladók normálisak, viszont a fiatalok köszönni sem tudnak:


-azok a tipikus 20-25 éves buta libák, akik azért dolgozhatnak ott, mert sok a félalkoholista nyilván örül annak, ha fiatal nők szolgálják ki


egyébként nincs semmi meglepő a jelenségben. A nemzeti dohányboltok nem épp könyvtárak. a vásárlók nagy része is tipikus proli, az eladók meg nyilván nem nyelveket beszélő mérnökök, hanem érettségizett buta libák.

2021. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, anyakönyvi kivonatot, azt.. meg TAJ számot és lábméretet, esetleg dns mintát nem? Lehet olyan a kisugárzásod, hogy bunkók veled.. Velem egyik sem volt bunkó, személyesen nem, olyan volt, hogy rossz napja volt és unta az egészet, de kiszolgált, megköszöntem és mentem..
2021. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megfordultam már jópár dohányboltban, olyan előfordult hogy a kiszolgáló nem volt túl illedelmes, de hogy kifejezetten bunkó lett volna, olyan esetre nem emlékszel. A legközelebbi NDB-ban ahová ennél fogva leggyakrabban járok 2 nagyon kedves hölgy szokott váltva dolgozni. Ezt a fideszesezést, amit korábbi válaszolók írták, meg abszolút nem értem. Ti azt hiszitek, hogy aki dohányboltban alkalmazott, az csak fideszes lehet ?! 😂 Nektek tényleg agyatokra ment a politika
2021. jún. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ti azt hiszitek, hogy aki dohányboltban alkalmazott, az csak fideszes lehet ?! 😂 Nektek tényleg agyatokra ment a politika"


érdekes, h ezen az oldalon szinte mindig olyanok kezdenek el szmájlizva gúnyolódni, akiknek vagy a szövegértéssel vannak komolyan gondjai, vagy képtelenek a legegyszerűbb dolgokat logikusan végiggondolni.


zsenikém, gyanítom, h a másik válaszoló sem így értette (én meg tuti nem).


egy fideszes alapból gerinctelen, egy ilyen bolttulaj meg nyilván nagy eséllyel vesz fel vesz bunkó, agyhalott embereket.

és megteheti, mert az átlag magyar proli akkora birka, h simán belefér neki, ha "nem túl illedelmes" az eladó.

2021. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#10 "egy fideszes alapból gerinctelen..." Miért kell az alapján kategorizálni az embert, hogy kire szavaz? Hadd legyen az ő döntése, ha a FIDESZ-re akar szavazni, szavazzon, semmi közöm hozzá, mint ahogy neked se. Az meg, hogy itt arc nélkül sértegeted a másikat, na az az igazán proli.
2021. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!