Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még soha nem cigiztem de nem...

Még soha nem cigiztem de nem is akarok soha de nem is fogok az halál biztos, de Elektromos cigit szívnak persze nigotin mentesed de csak azért mert jó nagy füst ilyenek, hogyha azt szívom akkor rá szokok a rendes cigire is??

Figyelt kérdés

#cigaretta #elektromos #Szerintetek azt meg engedi a szülő?
2021. máj. 5. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De most ugy komolyan, minek? Hany eves vagy, 12? :D

Alapvetoen a nikotin okoz fuggoseget, tehat ha menteset szivsz, akkor nem szoksz ra. Az mar mas kerdes, hogy attol meg se a tudodnek, se a torkodnak nem tesz jot az e-cigi.

2021. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok most honan tudjam pali
2021. máj. 5. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Maga az okozhat fuggoseget hogy a mozdulatra rafuggsz.

Sokszor a dohanyos sem csak a nikotint hianyolja leszokaskor, hanem a cigizos tarsasagot, a rutint, azt a plusz szunetet a munkaban...

Ecigire is ratudsz fuggni, ugy ahogy az energiaitalra, mekire, kolara....

2021. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak úgy akarom használni pl:haverjaim cigiznek és ki mennek valahova cigizni és velük vagyok élőveszem enis hogy ne unatkozzak.
2021. máj. 5. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges... egy jobb ecigi 40 nel kezdodik, azt tisztitani kell, huzalozni, esetleg kikeverni az izeket akkor arra beruhazni.

Porlaszto csere idonkent stb

Gondolom a szuleid nem tamogatnak ezeket a kiadasokat, a gyenge 5 ezer ftos dohanyboltival meg meg inkabb felesleges

2021. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
KB Max 10000ft-osat vennék e cigit nekem kb 1 liqvid 2 napig eltartana csak akkor vennem elő a cigit ha mások is cigiznek
2021. máj. 5. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felesleges,olyan mintha csak utánozni akarnád őket,egy idő után lehet cikiznének is,hogy te csak azt szívod....az e cigi is káros. 1liqvid 2 nap??? Én nagy cigis voltam mikor ecigire próbáltam átszokni,nekem 1 pici dohánybolti 5 napig kihúzta. Amúgy felénk már lecsengett az ecigi őrület,aki ezt szívta vagy lerakta teljesen vagy visszaszokott a rendesre.
2021. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rászokhatsz idővel.
2021. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy nem hiszem hogy rá bírok szokni hogy nem egésznap használom hanem 1x 2x
2021. máj. 6. 09:24
 10/13 anonim ***** válasza:

1 likvid 1000-1200 az ket naponta nem olcso :D

es a 10 ezres ecigivel nem mesz messzire

2021. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!