Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Oxygain.sk oldalról mennyi...

Oxygain.sk oldalról mennyi idő átlagosan a szállítás?

Figyelt kérdés
köszönöm!

2021. máj. 11. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Rég rendeltem tőlük, akkor gyorsan megjött.

Ha futárszolgálattal szállítanak - gyorsan

itt lesz (pl.GLS), postával - akármi lehet.

2021. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 2-3 munkanap szokott lenni max.
2021. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ByRoT válasza:

Szia, Neked megjött a csomagod? Én most január 9.én rendeltem tőlük 1 csomagot, írták is, hogy összekészítették majd átadták a futárszolgálatnak, na azóta semmi... a futárszolgálat nem küldött semmi infót, így csomagszámom sincsen hogy tudjam követni, plusz azt sem tudom ki szállít nekik pl: GLS stb.

A csomagomnak van azonosítója az ő oldalukon, erre írtam is nekik, hogy mi történhetett, de semmi válasz...

Még szerencse, hogy csak az utánvétet lehet választani rendelésnél, így a pénzt nem buktam...

2022. jan. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wagnerur1 ***** válasza:
oxygain.sk: míg nincs baj az áruval, nincs baj velük. Garanciális kérdésekben nem válaszolnak. 3 csatornán próbáltam velük felvenni a kapcsolatot, eredménytelenül. Eddig egyetlen árujukkal sem volt gondom, ez is valszeg gyártási hibával került ki, de képtelenség velük bármilyen formában kommunikálni. Csak ezért nem megyek el Párkányba. Valszeg jobban teszed, ha keresel egy itthoni szervizt.
2022. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ByRoT válasza:
Köszi a választ, már elengedtem, legkisebb gondom az lenne, ha a termék hibás lenne, mert akkor legalább megjött volna, bár az se lenne ideális természetesen. Ez a cucc már nem jön meg az tuti biztos, újra nem fogom rendelni, mert a bizalmam elveszett velük szembe. Rendelek más oldalról, liquidhall lesz a célpont, onnan szépen megjön minden ahogy tapasztalom a környezetembe.
2022. jan. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!