Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók, ti mit találtok...

Dohányzók, ti mit találtok élvezetesnek a dohányzásban? Én amikor próbáltam, csak falfehér lettem és hányingerem volt!?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Maga a letüdőzés.

Mivel Nikotin is van benne azt is igénylem,de ha nem lenne benne akkor is jól esne a dohányzás.

2021. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

( Ez csak az én véleményem lesz, nem kell leszólni miatta :) )

Én csak 2-3 hetente 1x gyújtok, és akkor is csak 1 szálat szoktam. Már 14 éves korom óta kívánom a cigit, a füst illata nagyon tetszik, szerintem nagyon menő és szép látvány, ahogyan egy hasonló korú csaj cigizik (vagy ecigizik, az is szép!), többek közt emiatt is szerettem bele a cigibe. 14 éves korom előtt nagyon utáltam, de valami megváltozott bennem ezzel kapcsolatban, pontosan én sem tudom, hogy mi :D

Nagyon jó arra a 10 percre kiülni egy padra, vagy sétálgatni este miközben cigizem, átgondolni a napokat, heteket, a történéseket. Minden egyes cigi előtt érzem az izgalmat, ahogy felpörög a szívem, aztán amikor szívom ez már elmúlik fokozatosan.

Én belül még mindig gyereknek érzem magam, egy tininek akinek a cigi és a pia kimaradt tizenéves korában, köszönhetően a "kedves" osztályfőnöknek, az osztálytársaknak, meg annak hogy nem sok barátom volt akkoriban. A cigiről most sem tudnak a barátaim egyébként, de ahogy leszűrtem ők nem szeretik a cigit, nem is érdekli őket egyáltalán, ezért inkább nem említem nekik.

Nem vagyok függő, bármikor abbahagyhatnám (szerintem ekkora mennyiségtől nem is lehet ráfüggni).

Nem mindig szoktam letüdőzni, amikor az esik jól akkor úgy csinálom, máskor meg csak a számba szívom be aztán kifújom. Maga a nikotin egyáltalán nem "vonz", nem is azért kezdtem el. Egy időben ecigiztem is, akkor nikotinmentesen szívtam.

2021. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Én magamnak tekerem a cigit, napi 1 max. 2 szálat szoktam elszívni. Meló után szeretek kiülni a teraszra/hintaágyba és chillelni. Szeretem a cigi ízét nagyon, szűrő nélkül szoktam szívni.

Ritkán szoktam füvezni is(kb. kéthavonta), de azt inkább estefele.

2021. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Van aki a szertartást szereti.
2021. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár passzív dohányos vagyok, de ahogy fentebb is írták, egyrészt van egy hangulata és valamilyen módon kikapcsoló tud lenni az azzal töltött kis idő. Ezen kívül az elmélkedés, vagy ha például társaságba vagyok akkor valahogy a kedvem is kicsit javítja, és egy egész jó hangulatú pillanatot teremt meg.
2021. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első tényleg ilyen, de utána már kellemesnek fogod érezni (bár ez lehet személyfüggő, nekem kifejezetten az volt) később viszont ha már kialakul a függőség akkor nélküle lesz borzasztó.
2021. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DaveKissHUN válasza:
25%
2:ne haragudj de ez gáz😅😅😅
2021. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy közben nem gondolok a sok bajomra, mert kikapcsolja az agyam.

És az ízét is szeretem mert én vaníliás szivarkát szívok nem menőségből csak a hangulatát szeretem meg mint említettem jó stresszoldó.

2021. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Megtaláltuk az iskolai zaklatót a 7-es válaszoló személyében. Az ilyenek miatt kezdenek dohányozni az olyan emberek, mint a 2-es válaszoló. Remélem büszke vagy magadra. :)
2021. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az alsó szomszédom egy semmirekellő, tanulatlan nő.

Amíg a párja dolgozik,(és eltartja) addig ő napjában többször az erkélyen cigizget.

A száradó ruhám, a függönyöm annyira dohány szagú,mintha én cigiznék a lakásban.

Bagózás közben természetesen energiaitalt iszik.

Az nem tudom miért kell neki,mert nagyon nincs mibe elfáradnia, háztartást nem vezet,a kaját is rendeli.

Még délben is fürdőköpenyben rágja a cigit,az erkély ládában pedig halomra áll a csikk,és az üres energiaitalos dobozok.

Az utóbbi időben már szerencsére hanyagolja a dolgot, miután fentről mindenféle ingyenélőnek elmondtam,és javasoltam neki, hogy ha stresszoldásként cigizik, inkább menjen futni,úgyis elég nagy a valaga.

Nem tudom mire gondolhatott egyébként dohányzás közben, mit élvezhetett benne.

Mélyebb tartalmakat nem feltételezek róla.

2022. febr. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!