Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 eves vagyok es 11 eve...

17 eves vagyok es 11 eve focizok. Ha egy honapba kb elszivok 4-5 cigit annak van barmilyen hatasa a focira? Kevesebbet tudok majd futni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hosszú távon igen. Ha így kezded, akkor rá fogsz szokni, mivel a nikotin ezt okozza. Ne cigizz, még nem is tehetnéd.
2021. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt egy osztalytarsam,aki napi 4-5 szal cigit szivott el kb. 14 eves kora ota es futoversenyekre jart vegig a kozepsuliban. Igaz a srac 55 kilo lehetett kb.


Csak kerdezem,mi ertelme van cigizni? Tobb baratod lesz tole? Menobb leszel tole? Jobb leszel a fociban/ az eletben? Penztarcad (vagyis inkabb anyue) is ertekelni fogja? Oke,hogy 4-5 szal nem sok,de kb. ugyanannyi ertelme van ennyit elszivni,mintha napi 4-5 menne...azaz semmi.

2021. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb dohányos ismerősöm pár szállal kezdte. Hiába vagy elhivatott, néhány éven belül nap 1-2 doboznál fogsz tartani, ahogy az első is írta, így működik a függőség.

Az, hogy a teljesítményedet mennyire fogja rontani, teljesen alkat-függő. Van aki alig érzi, és van aki már néhány hét után lelassul tőle.

Szerintem ne kockáztasd a focit. Ha már nem lesz ennyire az életed része, akkor is ráérsz rászokni a cigire.

2021. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzás sokkal többet elvesz mint amennyit ad, főleg a sportolok életében.

Ha tehetséges vagy a fociban akkor ne dohányozz.

Felesleges a dohányzás napi egy szál cigaretta is lerontja a teljesítményed.

Még elég fiatal vagy így fejlődő szervezetednek nem tesz jót és még a sport teljesítményedből is elvesz. Inkább mondj le a dohányzásról és válts barátokat, ha máshogyan nem megy.


Azzal, hogy dohányzol tönkreteszed a tested és a karriered és ez biztos.

2021. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos lesz hatása.
2021. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi ez a mennyiség nem fog ártani csak legyél erős(tapasztalat nehéz) és ne emeld az adagot és ne legyen a hónaponta 4-5 cigiből naponta 4-5 cigi mert akkor már sajnos nem lesz vissza út és függővé válsz, és igen a futást sokkal nehezebben fogod bírni mint eddig szval én mondom csak óvatosan a cigivel mert hamar rá lehet szokni nagyon.
2021. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki így kezdi eleinte csak egy-két szál .

Aztán nem sokára vagy sokára de eljön az idő amikor elfog menni egy doboz is egy nap.

2021. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!