Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Micro slim cigarettát tudnék...

Micro slim cigarettát tudnék házilag legyártani?

Figyelt kérdés

Évek óta töltöm a cigit illetve van, hogy sodrom is mert az exemtől sodrógép is maradt nálam. Ezzel meg vagyok elégedve, szeretem az ilyen cigarettákat, a bolti eddig nem hiányzott. Múltkor az unokatesóm megkínált egy dobozos cigivel, RGD pink micro slim a neve. Nagyon vékony és hosszú cigi, nagyon tetszett.

Elgondolkoztam tudnék e ilyet csinálni, de a töltőm ami vékony ciginek való, dupla akkora átmérőjű mint ez a cigi, a sodrógép még annál is vastagabb. Kézzel tekerni sajnos nem tudok.

Létezik olyan sodró vagy töltőgép illetve papír, amivel ilyen nagyon vékony cigarettát lehetne csinálni, vagy ne is álmodjak erről?


2021. máj. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
van ez a Roll márka, van 5,5 mm es töltőjük meg hozzá papír.
2021. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!