Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő kell, hogy nikotin...

Mennyi idő kell, hogy nikotin függő legyen valaki?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok 2 és fél éve dohányzom, viszont volt olyan hogy másfél hónapig nem szívtam egy szálat sem. Régebben mikor elkezdtem, napi egy doboz elment, azóta rátértem heti 1 doboz kb.

Igazából ha nincs cigim semmi olyan reakcióm nincs, hogy fuuu most kell egy szál, muszáj szívnom egyet. Csak szimplán jól esik egy nap elszívni 2-3 szálat.

Azon gondolkodtam, hogy 2 és fél év alatt nem szoktam rá, tehát kibírom nélküle, akkor mennyi idő kell ahhoz, hogy rászokjon valaki?

(kérem hanyagoljuk azokat a válaszokat, hogy minek szívod stb.)



2021. jún. 2. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeményenként változó, de úgy másfél év után már esélyes a dolog.

Olyan ember is van, aki évente csak pár szál cigit szív el, és sose függ rá.

2021. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként függ, van aki pár szál után nem bírja abbahagyni, van aki több év után simán letudja tenni.
2021. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
21 napba telik betanulni egy új szokást
2021. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elég passzívan szívni, aztán szabira menni...
2021. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pszichesen en szinte azonnal raszoktam az elso szalam utan.

Fizikailag ugy 1 evbe telt teljesen raszoknom, hogy mar erezhetoen kellemetlen elvonasi tuneteim is legyenek, ha nem gyujtok ra idokozonkent.

Azota e-cigire valtottam, enelkul sokkal jobban birom, van, amikor egyszeruen elfelejtem szivni fel napig. Nikotinosat szivok, gyenget. A nikotin nagyon alattomos, azt nem sikerult letennem.

2021. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!