Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyengébb cigaretták?

Gyengébb cigaretták?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szeretnék keresni valamilyen "nőies", gyengébb cigarettát. Nem szeretem ha a nap végéig érzem a dohány ízét a számban és a szagát magamon, sokkal inkább a szokás-mozdulat miatt dohányzok. Azt se bánom ha kicsit illatos, viszont ne legyen émelyítően édes, orrfacsaró szaga. Tényleg egy gyenge, de azért ízléses cigarettát keresek. El vagyok veszve a sok cigi közt, a dohiba meg már céltudatosan szeretnék menni, nem szeretném ha rámsóznák a legdrágábbat. Davidoff Gold Slimre gondoltam, de kíváncsi vagyok mit tudtok mondani.

Köszönöm



2021. jún. 6. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Most a Davidoff White Slims, és a Davidoff Rose Superslims közt vacillálok
2021. jún. 6. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már gyenge, legalább legyen mentolos! D A kék Multifiltert, vagy a "gyengébbik" kék Marlborót tudnám ajánlani. Keress kérdéseket hasonló témában: cigaretta. Nézegettem a nálam előforduló fajtákat, 0,3 nikotin a sárga 100-as Sopianae ban van. Ha gyenge vagy letenni, legalább ezekre figyelj!Egyetlen szál cigaretta elszívása órákra megbénítja a hörgőrendszer. Az elektromos cigaretta vázlatszerűen így néz ki:. Integrált patronos elektromos cigaretta. Nő kezébe, ajkai közé csak finom, illatos cigaretta való, vannak. A legtöbb kanadai és angol cigaretta 100%-os tisztaságú Virginia dohányból. A legkorábbi cigarettafajták közül számos nagyrészt vagy teljes.
2021. jún. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Eljutottál már oda hogy elgondolkozz a leszokáson?

Ha nem,jobb esetben majd fogsz.

Ha igen,akkor szerintem készülj fel a dologra mondjuk először dohányzási altenativákkal és a témában fellelhető irodalmakjal,majd hagyd el,ha kell szakember segítségével. Vagy csak egyszerűen tedd le,segítséget kérni nem gáz.

Könnyű semmiképp nem lesz de ha tájékozódsz megkönnyíted az ügyet.

Valóban,ez nem pont a kérdésre válasz,azonban ezt hasznosabbnak ítéltem leírni.

2021. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!