Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tenyleg leneznivalo az, aki...

Tenyleg leneznivalo az, aki tolti vagy tekeri a cigarettat es nem dobozra veszi?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Mindegyik lenéznivaló. Undorító függőség a dohányzás minden formája.
2021. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azért nézik le őket, mert az sokkal olcsóbb - tehát nincs elég pénze.

Lehet, hogy ez hülyeség, én nem cigizek, nem is fogok. Cigiző ismerősöktől, meg erről az oldalról tudom csak, hogy olcsóbb.

2021. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, ezért nem nézendő le senki. Igaza lehet, a #2-nek, hogy lehet, hogy olcsóbb, de ha azt nézzük, bár ez egyénfüggő, nem sokkal de valamivel tovább tart 1-2 nappal, elszivni a töltő, tekerő cigit. Ezt egy cigizős ismerősömtől hallottam. De igazából nem cigizek én sem, és nem is szeretnék.
2021. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Manapság már mindenki lenéznivaló valamiért, ha van rajta sapka, akkor azért, ha nincs rajta sapka, akkor azért.
2021. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenézni való, hanem inkább szomorú a dohányzás. Én is dohányoztam, ez egy undorító függőség, a legtöbb dohányos is így gondolja.
2021. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Én is bagóztam és utáltam magamat, meg lenéztem.
2021. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenézni való, szerintem mindegy, hogy töltöd, tekered vagy dobozra veszed. Én dobozra veszem, de csak azért mert lusta vagyok. Több ismerősöm tölti. Egyébként még annyit a dohányzásról és annak elfogadásáról, egy olyan világban élünk, ahol azt hirdetik el kell fogadni a másikat, tegyük mi is ezt. Én egyszer sem néztem úgy nem dohányosra mint leprás kutyára, fordított esetben viszont már volt rá precedens.
2021. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
#7 hát nem tudom, én pont lesz@rom, hogy ki hogy teszi tönkre a saját életét, egészen addig, míg a füstöt nem az én arcomba fújja. És ez márpedig elég gyakori. Addig, amíg ők ennyire képtelenek, hogy másokat ne mérgezzenek, addig hadd legyen már nekem is véleményem róluk :) Konkrétan ott tartunk, hogy nekem kell arrébb állni, mert az én egészégemet veszélyeztetik. Undorító.
2021. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
#8 Igen, az ilyen előfordul, mondjuk én megpróbálok mindig úgy állni, hogy ne menjen a másik képébe a füst, direkt meg nem fújom arra. De ez nem mindig jön össze a légmozgás miatt. Egyébként nem tudom önöknél hogy van, de nálunk meg vannak olyan helyek ahol tilos dohányozni 5 méteres körzetben, ami azt jelenti, hogy dohányos és nem dohányos totál el van szeparálva. Másik fele a történetnek, ki menjen arrébb, ha ön félti az egészségét? Ha pl egy járó motorú kocsi mellett megyek el és nem akarom benyelni a füstöt, akkor én megyek arrébb, nem a kocsit lököm el.
2021. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván akinek nem inge, nem veszi magára. Óh, hát itt Budapesten, főleg ezen a környéken ez úgy működik, hogy a dohányos gyorsan besurran eléd, aztán beáll a gyök-kettő tempóra, és bagózik az arcodba, kikerülni meg nem tudod, mert keskeny a járda :) Itt szarnak arra is, hogy hol lehet cigizni és hol nem, nincs olyan nap, mikor ne cigizne valaki a megállóban. Szóval erről ennyit. Szólni meg nem szól az ember, mert hamar előkerül ám a kés. Valakit azért szúrtak le, mert a maszk miatt szólt a villamoson.

"Másik fele a történetnek, ki menjen arrébb, ha ön félti az egészségét?" - remélem, ezt te sem gondoltad komolyan. Kicsit más az, mikor egy forgalmas úton kell végigmennie az embernek, és megesik, hogy egy autó több szennyt enged ki, mint a mengegedett. És megint más az, amikor konkrétan napi szinten fújják az ember arcába a dohányfüstöt, ami az úgynevezett passzív dohányosra is veszélyes (arról ne is beszéljünk, ha az illető pl. asztmás). Sokkal töményebb, sokkal irritálóbb. Nehogymár én menjek arrébb azért, mert más szívja a szarját :D Az lenne a normális alapvetően, hogy az ember vigyáz a saját egészségére. Ha valaki szarik rá, tegyen úgy, de a másikét ne rombolja, köszi!

Megáll az eszem, még én húzzam meg magam, mert a nagyságos urak/hölgyek kátrányt akarnak szívni ott, ahol a normális emberek vannak.

De gondolom egy részeg drogosnak is át kell adni a helyet a tömegközlekedésen, mert neki szüksége van rá :)

2021. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!