Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az eldobható...

Mi a véleményetek az eldobható e-cigiről károsabb mint az analóg?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 8. 17:39
 1/6 Hanna S ***** válasza:
A cigi az cigi, nagyon romboló hatással van a szervezetre és leginkább a tüdőre. Aztán ez teljesen függetlenül attól, hogy a cigi elektronikus-e vagy nem így van. Egyébként az e cigi ha belegondolok szerintem lehet, hogy egy kicsit károsabb de ettől függetlenül egyik fajta cigit sem ajánlom.
2021. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen független,hogy elektromos,vagy sima cigi ugyanúgy káros?Végül is az egyik füstöl,a másik gőzöl!Pont nem ugyan az!Ha a pálinkátol tönkremegy a májasd,akkor a gyümölcslétől is?Elvileg mindkettő gyümölcsből van-és megiszod!Ja, ez más persze😁Sőt károsabb is az elektromos!🤪Miért is?Kifejthetnéd részletesebben kicsit,mert ez érdekelne.Miből tevődik össze a normál cigaretta,és az égésterméke a füst?Na meg az e-cigaretta töltőanyaga,a likvid? Meg a gőze?A nikotin nagy mennyiségben káros,de ezek esetében élénkítő!Bizonyos növények,zöldségek is tartalmazzák.Továbbá orvosilag is használták,használják.De persze ezt nyílván Te is vágod!😁
2021. jún. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
2. NEked már rendesen kimosták az agyad.
2021. jún. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utána kell nézni milyen hatással van a szervezetre a rendes cigaretta, és az e-cigaretta. Nem magyarországon, globálisan! Nyilván káros valamelyest, mivel a tüdő tiszta levegő belélegzésére szolgál. De egészségesebb alternatíva. Nem kell, hogy elfogadd, de ez az igazság.25 év dohányzás után szoktam át, és az erőnlétem nőtt, szaglásom, ízlelésem nagyságrendekkel jobb. Hmm, és az én agyamat mosták ki. De tudod mit, legyen így. Szép napot😉
2021. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eldobható e-cigi ugyan azt tartalmazta mint az utántöltős, nem károsabb?

Köszi a válaszokat🤙

2021. jún. 9. 08:50
 6/6 KomradeKat ***** válasza:
Nem károsabb az utántöltősnél. Csak drágább.
2021. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!