Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az lehetséges hogy a Niquitin...

Az lehetséges hogy a Niquitin minitabtól van viszkető ekcémás rész a bal karomon?

Figyelt kérdés
Pár hónapja használom a niquitin minitabot és mostanában észrevettem hogy egy kis rész a bal karomon ekcémás és viszket. Lehetséges hogy ettől van vagy kizárt?

2021. jún. 9. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár allergiás is lehetsz rá,nézd meg az összetevőit! De ha már ilyen régóta használod, és sikerült azóta abbahagyni a dohányzást, akkor helyette inkább folytasd a leszokást azzal, hogy 4 hétig szigorúan nem eszel édességet, és óránként megiszol egy nagy pohár vizet. Nagyon soknak fog tűnni, de sokan szoktak már le végleg ezzel a módszerrel. És elég olcsó is.
2021. jún. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És persze ha nem múlik az ekcéma, akkor nem ettől volt, de legalább leszoktál a nikotinról is. Akkor még kell mutatni bőrgyógyásznak, lehetsz allergiás kozmetikumra, ételre, vagy csak szimplán stressz.
2021. jún. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a válaszod. Nem hinném hogy allergiás lennék rá, elolvastam a betegtájékoztatóját és azt írja, hogy nagyon ritka mellékhatása a kiütés vagy ekcéma. 10.000ből legfeljebb 1 embernél jelentkezhet ilyen fajta mellékhatás. Így nem gondolom hogy az vagyok rá.
2021. jún. 11. 02:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű hogy mástól lesz ez.
2021. jún. 11. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!