Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez a cigitől lehet?

Ez a cigitől lehet?

Figyelt kérdés

Gyakran reggelenként fáj a hátam reggel, középen. De dolgozom is vendéglátásban nagyüzemi konyhán. Lehet attól is?


Másik.

Reggelente slejm van a torkomon vagy lent a tüdő fele, ha veszem a levegőt érdekes hang jön ki belőlem, de ha köhögök már nincs hang de később előjön, ez mind a reggeli órákban.


Hipochonder vagyok és félek a tüdőráktól...


Napi 1 de sokszor nem 1doboznyit szívok.


Félnem kéne?

Jó tudom DOHÁNYOS RAKD LE STB STB


16/fiú



2021. jún. 11. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz a tüdőráktól, minek dohányzol? 16 éves vagy könyörgöm, ráér az még. Nem azt mondom, hogy "dohányos rakd le stb stb", hanem azt, hogyha ennyire parázol tőle, akoor minek csinálod? Mármint haszna az speciál nincs sok. Amúgy szerintem ez a rosszullét inkább attól lehet, hogy félsz. Mármint lehet az alapja a cigi, de az biztos, hogy a félelmed rátesz, nem kicsit.
2021. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A slejm, krákogás attól van. A hátfájás sok mindentől lehet. Mindenesetre, ha a cigit abbahagyod, akkor majd kiderül attól van-e.
2021. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben abbahagyod a füstölést jobban leszel.
2021. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Aranyapám, ha az egészséged nem is fontos, gondolj már bele; 16 évesen min. 45e FT-ot elbaszni cigire havonta?
2021. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!