Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A snüssz jó cucc?

A snüssz jó cucc?

Figyelt kérdés
Láttad ezt a snüsszt a dohányboltban és kíváncsi vagyok hogy milyen is ez? Megéri venni? Mik a tapasztalatok? Egészségre milyen hatással van?

2021. jún. 17. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Tudorak helyett szajrakot kapsz tole hosszu tavon, es gusztustalan barnakat kopkodhetsz. A cigiert-szivarert sem vagyok oda (mondom ezt 10+ eve leszokott eros dohanyoskent), de ez a bagoragas, snussz-ozes, tubakolas szerintem ho'tt undorito.
2021. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Én 6 éve használok snüsszt sajnos, most vagyok 16 éves. Azt tanácsolom ne vegyél semmiképen mert százszor károsabb mint a sima cigi és sokkal erősebb függőséget is alakít ki. Ott tartok a snüssztől 16 éves létemre, hogy egy öregasszony gyorsabb a panel ház lépcsőjén felfele mint én mert már annyira oda van a tüdőm attól a szar snnüssztől. Ha vissza csinálhatnám soha nem próbálnám ki, de sajnos már rászoktam.



De ha mégis mindenáron cigizni akarsz inkább szívj el heti 1 max 3 alkalommal egy száll miros marbit! A marbi se jó, de jobb mint a snüssz főleg kis mennyiségben.

2021. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A snüssz nincs kihatással a tüdőre
2021. jún. 17. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3, ! De hatással van a tüdőre is és minden létfontosságú szervre.

Mert bekerül a véráramba és szét terjed az egész testedben.

Mert akkor a cigi sincs kihatással alábakra!!!

De mégis sok embernek lekell vágni mert az érszűkület tönkre teszi.

2021. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a 2-esnek azért van ennyi baja mert 10 évesen kezdte szétadagolni magát amikor még ki sincs fejlődve az ember.


Ha nem viszed túlzásba, és gyengébb verziókat raksz fel, és nem sokáig akkor sokkal jobb mint cigizni.


Shiro 2-es erősségű nem annyira vészes kezdésnek de nem érdemes minden áron erősebbet venni.


Első pár kipróbálásnál rosszul leszel ha nem vagy hozzászokva illetve szédülés, hányinger, ínyfájdalom előjöhet/jön is.

2021. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#1 pedig a tubák aztán a legkevésbé ártalmas dolog ezek közül :)
2021. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!