Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki kisgyerekként próbálta ki...

Aki kisgyerekként próbálta ki a cigit, ő akarta kipróbálni kíváncsiságból? Vagy valaki rá vette, hogy próbálja ki? Osztálytárs volt aki kiprobáltatta veletek a cigit, vagy rokon? Már bánod, hogy rászoktál azóta?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Szüleim cigiztek

Elég volt egyszer egy dobozzal elől hagyni.

Kíváncsi lettem, vittem magammal sétálni.

Nem tüdőztem le. Hm, mondom nem is rossz ,de nem is jó.

De másnap láttam hogy ők levegőt is vesznek rá. Kipróbáltam, nem hittem el, könnyes szemekkel, fuldokolva hogy ezt így kell... Ennyire szar nem lehet.

Sajnos később már nem esettennyire sz@rul. Pedig bárcsak.

Szóval megbántam. De rászokni nehezebb mint letenni. Csak az agyam kívánja,mint cselekvés, időtöltés...

2021. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
A mi időnkben a gyerekkor kint zajlott, nem a számítógép mellett. Elhagyott bányaüregek, félbemaradt építkezések, városszéli láposok voltak a kedvelt játszótereink, itt bandáztunk szívesen, mi, fiúk. Abban az időben szinte mindeni cigizett, így minden gyerek tudott faterjától cigit csórni, amit aztán közösen elpöfékeltünk. Én menő voltam, mert apám akkoriban szokott át a Kossuthról a Románcra, az pedig akkortájt a leghosszabb cigik közé tartozott, főleg a sok Fecske, vagy Plovdiv között. Szóval 6 évesen már javában szívtuk.
2021. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
Én akartam kipróbálni kb. 5-6 évesen, apám meg is engedte. Le is tüdőztem, ami olyan "jó" volt, hogy valami 17 éves koromig eszembe sem jutott újra kipróbálni. Sose szoktam rá igazán, de kb. 32 éves koromig kisebb-nagyobb rendszerességgel cigiztem/szivaroztam. Talán havi 3-4 doboz volt a "legsúlyosabb", az sem hosszú távon. Hogy megbántam, az túlzás, de kihagyhattam volna. Az utóbbi években évi 1-2 dobozt veszek.
2021. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!