Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ég le szinte minden...

Miért ég le szinte minden porlasztóm 2-3 nap után?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy 5 db-os porlasztót abból 1-et én b*sztam el igaz, de a többi 4 ból 3 2-3 napot bírt, és égett íze lett, míg 1-et 1 hónapig tudtam használni. Mivel nem találok már porlasztót hozzá, most egy másik fejet használok amiből szintén 2-3 napot bírt 2 porlasztó pedig az elején nyomtam a vattába 1 kicsit és 1 órát pihent liquidben mielőtt szívtam, de már kezd idegesíteni, hogy lassan nem is lesz porlasztóm amivel szívhatom.

2021. jún. 22. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően három oka lehet:

1. valami gagyi kínai porlasztót vettél,

2. túl nagy teljesítményen használod,

3. túl sűrű a liquid.


Amúgy én ezért is tértem át felújítható kazánokra. Veszel több méter drótot, és nagyon sokáig elég, még ha el is rontod párszor a tekerést.

2021. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Direkt nem írom le a márkanevet de jó nevű cég termékével

jártam úgy, hogy a később vásárolt porlasztók már nem

nagyon bírták. A végén az ötödik slukk után megégett.

2021. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Kínai porlasztót vettünk 10 db-ot, mert rohadt régi tankon használom, de az előző az viszonlyag egy modernebbn em kínai volt amiből 5/3 selejt volt. Mivel olyan 0.15-0.5 Ohm között vannak irva én átlagban 40-50 watton szívom ami kétlem hogy túl nagy lenne. A liquides dolgokhoz nem igazán értek, de sosem tűnt túl sűrűnek igazából.
2021. jún. 22. 17:58
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Pedig lehet másnak is segítenél vele, ha leírnád hogy tudja mit kerüljön el. De lehet csak szimpla gyárihibás termékek voltak.
2021. jún. 22. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én 22W-on használom évek óta a single coil Zeusomat. Előre gyártott tekerés van most benne, Ni80 MTL fused clapton, 0.6 Ohm-ot ír rá a modom. De amúgy tök mindegy, mekkora az ellenállása. Nem írtad, hogy milyen típus, de 40-50 W lehet akár sok is egy olyan porlasztónak, ami nem akkora teljesítményre van megalkotva. Ha a vatta nem szív fel elég gyorsan megfelelő mennyiségű liquidet, akkor megégeti a fűtőszál.
2021. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Joyetech elég jó (elterjedt) név volt ecigi vonatkozásában.

Régebben volt egy olyan cuccom amibe 0.5-ös

porlasztót használtam, kb 1 évig tökéletes volt,

a porlasztók sokáig bírták a strapát.Aztán amit

később vettem hozzá, volt, hogy 10 slukkot sem.

Mivel nem lehetett állítani a wattot, nem tudom, hogy

az elektronika szállt el benne, vagy az új porlasztókból

kaptam a selejtet, meguntam, kidobtam.

Nem ez volt az egyetlen "tanulópénzem" de kb. 10 év alatt

megtaláltam az "igazit" illetve többet is. Ezek nagyon jók

évek óta.(Vaporesso, Oxva,Zeus)

2021. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Joytech ciginél volt olyan hogy pár napos porlasztónak égett íze volt hagytam kicsit pihenni, aztán elmúlt és jó volt 2 hétig.

De arra is figyelek hogy ne üresen szívjam, ha alig van már a tankban mindig feltöltöm.

2021. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!