Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » IQOS az jó a cigi leszokásnál?...

IQOS az jó a cigi leszokásnál? Péntekig érkezik.

Figyelt kérdés
Bocs ha még a nevét se írtam helyesen, azt se tudom mi az, e-cigi gondolom. A rendes cigitől már nagyon beteg vagyok, és egy pár napja nem is gyújtottam rá, viszont borzalmas elvonási tüneteim vannak. Olyan erősek, hogy a falat kapargatom, ezért egy barátnőmtől rendeltem IQOS-t, mert szerinte jó. Addig rágózgatok. Köszi a segítséget.

2021. jún. 22. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az IQOS átszokásra jó, nem leszokásra. Ugyanúgy van benne dohány meg mindenféle káros anyag, csak talán egy fokkal kevésbé káros, mint a hagyományos cigi. Meg nem leszel olyan büdös tőle.
2021. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Iqos honlapon ha regisztrálsz, nézd meg a videókat, jól bemutatja ez mi, hogy kell használni, plusz kapsz rá extra garanciát. Alapvetően tartalmaz dohányt, de lehet olyan dohánytöltete is kapni neten, amiben nincs, csak nikotinsó és teafű. Volt munkatársam ezzel szokott le. Neked melyik fajta lesz? Nekem 2.4-es van.
2021. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen fajta lesz. Ha megérkezik, feltöltöm. Azt mondta kevés nikotin van benne, de az jó nekem. Úgyis inkább az hiányzik, hogy szívjak valami füstöt. Majd leszokok ezután, nekem jó így, mert egyből nem tudok leszokni.
2021. jún. 22. 21:00
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de arra készülj fel, hogy teljesen más az íz, mint a sima ciginek. A 2.4-es olyan, hogy míg tölt, addig nem használhatod, tehát egyet tudsz elszívni, ami kb. 11 slukk, utána 3-4 percig tölt,sok a meghibásodás, ezért érdemes regisztrálni, plusz garit érvényesíteni.
2021. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most érzekett.

[link]

Kis magyarázat hozzá? Ezek a részek vannak benne a cigin és a töltőn kívül.

Persze kezdem az útmutatót olvasgatni.

2021. jún. 24. 17:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Örvendek, hogy nincs magyarul. Szóval ezt most tegyem tölteni először, vagy használhatom már? (Ha rájöttem, hogy kell.)
2021. jún. 24. 17:05
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az iqos honlapon magyarul vannak videók, nézd meg őket és tudni fogod mit mire kell használni, így mindent pontosan nehéz lenne leírni. Nem kell a dobozt feltölteni, ha már úgy érkezett, de ajánlatos azzal kezdeni. A hevítőt berakod kicsit lenyomod és lezárod a töltőtok tetejét, automatikusan tölti és ha kész, akkor minden led kialszik rajta.
2021. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Rájöttem közben, hogy a kisebb rész és a nagy vékonyak is tisztításra szolgálnak. Én szerintem nem volt töltve, mert betettem tölteni és az elején csak egy fehér pötty égett, most ég 4. Ki lesz próbálva, miután ahogy mondtad, a fények kialszanak, vagyis feltölti.
2021. jún. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!