Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nyaranta elszívok összesen kb...

Nyaranta elszívok összesen kb 2 doboz cigit de mindig másoktól kérek. Milyen cigit lenne érdemes venni ami nem túl erős és nem köhögöm ki a tüdőm tőle?

Figyelt kérdés
Tudom dohányozni rossz de 2 doboz évente nem nagy dolog, józanul nem cigizek, és ritkán iszok szóval nem fogok rögtön rászokni. Ár nem nagyon érdekel mivel ritkán venném hogy az a pár száz forint nem nagy dolog. Valami könnyen szívható lágy dolgot keresek.
2021. jún. 23. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyengét.
2021. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a leggyengébb a fehér Davidoff volt, de az tényleg nagyon nagyon gyenge.
2021. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Tudom, nem erre a válaszra számítasz de semmijet. Talán e cigi de nem tudom mennyire drága. mondjuk egy nyárra 2 doboz nem olyan vészes
2021. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem egy ecigi drágább, meg ha valaki kér belőle inkább adok egy szál cigit minthogy összenyálazza az ecigim.
2021. jún. 23. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen partidohányos vagy, akkor szívd a Marlboro Touch-ot. Nem túl gyenge, nem is túl erős, kicsit vékonyabb mint az átlag. Én is így kezdtem dohányozni amúgy, egy idő után tele lett a tököm vele, hogy mindig valakitől kérnem kellett, ezért vettem magamnak, igaz ami igaz én Piros Marlborot. Jó szórakozást, kellemes nyarat!
2021. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Világoskék vagy narancssárga szofit
2021. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem szoksz rá, eleinte hónapokig elég két doboz, aztán hetekig, aztán napokig, aztán néhány év múlva ott tartasz, hogy naponta szívsz el ennyit. Hiába hitegeted magad is hogy nem.így lesz, rá fogsz szokni. Senki nem úgy kezd el dohányozni, hogy elhatározom hogy "na akkor én most rászokok", ez egy alattomos folyamat. Észre sem veszed és megtörténik. Hidd el, tudom miről beszélek, magam is bejártam ezt az utat és ugyanúgy kezdtem mint most te, hogy megvettem magamnak az első doboz cigit. Bár ne tettem volna! Szóval én csak annyit javasolnék, hogy ne vegyél semmilyet és még az ötletet is felejtsd el ha jót akarsz magadnak.
2021. jún. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat ami Sztem nagyon gyenge az a a vékony r**@ncpalca nem tudom mi ennek a ciginek az eredeti neve
2021. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!