Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az igaz, hogy a dohányos...

Az igaz, hogy a dohányos emberek nagy része nem is szeret cigizni? Sok dohányzó ismerősöm azt mondta, mikor megkérdeztem tőle, hogy szeret-e cigizni? Azt mondta, utál cigizni, gyűlöli azt a szart.

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Így van. Csak pótcselekvésként használják, stresszoldásra. A gyenge akaratú emberek függősége.
2021. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek.
2021. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Igen. Kamaszkorban a nagy szabadságvágyukban elkezdik, aztán rabokká válnak és nem tudják abbahagyni. Én is szívtam, a végén már 3 dobozzal naponta. 29 tettem le.
2021. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet van olyan is aki utálja, én minden szálat élvezek
2021. júl. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először a legtöbb embernek tetszik és azt gondolja hogy milyen menő az .

AZtán hamarosan rájön hogy bizony mekkora szarság, de még úgy van vele hogy ő bármikor abba tudná hagyni.

Később már arra jön rá hogy bizony nem tudja letenni és szidja magát és mindenkit mert egyáltalán nem jó, fullad, köpköd és iszonyú büdös tőle.

Ráadásul meg nagyon sokba kerül.

2021. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Furcsa kettősség ez: utálom, hogy függő vagyok, de amúgy cigizni szeretek. 39 vagyok, 16 évesen szoktam rá, elképzelni se tudom már, milyen az élet cigi nélkül, de valahol nem is akarom, mert jó nekem így.
2021. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!