Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nekedd mikor múlt el a cigaret...

Nekedd mikor múlt el a cigaretta utáni vágyad?

Figyelt kérdés

Többszöri nekifutás után megint elhatároztam, hogy leteszem a cigit. Az eddigi rekordom, amit cigi nélkül kibírtam az nagyjából 20 óra volt. Az aplikáció szerint jelenleg 61 órát töltöttem el cigaretta nélkül.

Nagyon nehezen vagyok meg cigi nélkül, folyamatoosan azon kattog az agyam, hogy mennyire jól esne egy szálat eszívni. Elektromos cigarettáva gőzölgetek napközben párszor, persze nullás liqidet használok.

Jelenleg szabadságon vagyok, de pár csak 4 napon van hátra. A melóhelyen a kollégák 95%-a dohányos, félek, hogy nem fog menni, főleg hogy így itthon is ennyire kívánom és nem vagyok meg a cigi nélkül.


2021. júl. 11. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gőzölgethetsz gyakrabban is az e-cigivel, ha segít. A kattogást meg úgy lehet legyőzni, ha keresel valami tartalmat, ami leköti a figyelmet. Pl. videójáték ahol gondolkodni kell. Akkor éppen a feladatok megoldására használod az agyad és ddig se jut eszedbe a cigi. Ha meg eszedbe jut szívjad az a e-cigit amíg el nem múlik a katt.
2021. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát, én eleve úgy szoktam rá, hogy hétvégente nem cigiztem, vagy csak max 1-2 szálat, hétköznap meg kb napi 15-20 szál

utána egyik hétről a másikra napi 4-5re csökkentettem a mennyiséget, ezt a következő hónapban 2-3ra, utána 1-2re, majd kétnaponta szívtam 1et, végül kéthetente, aztán már csak 2-3 slukk kéthetente

nem határoztam el sosem, hogy akkor innentől kezdve nem szívok egyáltalán, így nem volt nehéz ezt végigcsinálni

nem kívánom már egyáltalán, sőt, határozottan rossz rágondolni is

2021. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ilyen adagcsökkentős leszokást én i spróbáltam, de fél napnál tovább nem tartott sosem.
2021. júl. 11. 00:22
 4/4 KomradeKat ***** válasza:
Az ecigibe nikotinos liquidet rakni segítene. Szerintem túl sokan vannak úgy vele, hogy nem is nikotinfüggők, csak a cigi-szertartást szeretik, ízt, stb, pedig aztán. Azért kattog az agyad rajta mert nikotinhiánya van, ez elvonási tünet. Próbáld ki egy 12es liquidet, vagy 18ast is akár ha az nem elég. Ha 20 óra gondot okoz akkor gondolom rendesen szívod a cigiket, szóval nyugodtan mehet a magasabb nikotintartalom. Sok szerencsét!
2021. júl. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!