Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotinos e-liquidot ami...

A nikotinos e-liquidot ami legalább decis kiszerelésű, nem kell eldugni a gyerek elől? Tényleg egy deci halálos?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 17:55
 1/5 Unknowngirl válasza:
35%
Amilyen hülye vagy, dugd el az e-LIQUIDOT (xD) de még magad elől is. :D
2021. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem kell eldugni a gyerek elől?


Természetesen olyan helyen tartsd, ahol a gyerek nem fér hozzá.

2021. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tiszta nikotinsóba belekortyol egy kisgyerek, meghalhat.
2021. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Persze el kell rakni előle, de nem értem ez miért kérdés? Nem tudom mi az a mennyiség ami halálos, de neked sem tenne jót, ha meginnád, felnőtteknek sem szabad.
2021. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Neha hihetetlennek tunik, hogy a gyerek majd pont azzal fog babralni.

Az en ocsem, amikor pici volt, megtalalta az erkelyen a nyitott szekreny also polcara helyezett zsiroldot. Magara boritotta, a nyoma azota is megmaradt. Szornyu volt, akar meg is ihatta volna.

Soha, de soha semmi karos/veszelyes dolgot nem szabad elohagyni, en meg a kutyaim elol is a legmagasabb helyre, zart szekrenybe pakolom az e-cigis cuccaimat, ha gyerekem lenne, szerintem el is dugnam valami total elerhetetlen helyre. Lehet tulzok, de a zsiroldos eset utan en szerintem mar barmi megtortenhet.

2021. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!