Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pattintós Marlboro Mentholt...

Pattintós Marlboro Mentholt lehet még kapni a dohányboltokba?

Figyelt kérdés
Hogyha nem, akkor tudnátok javasolni valami másféle ötletet, vagy terméket?

2021. júl. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mar izesitett cigi, betiltottak.

Egyedul a szivarkabol van valamilyen izu meg, az se mentolos, de szerintem az annyira nem jo, eros.

Iqoshoz viszont van mentolos heets.

2021. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pall Mall pattintós szivarkát vettem tegnap, 500 Ft 10 db. Vagy velem nem oké valami, vagy ez nem jó, de nem éreztem erősnek, sokáig lehet szívni, annyira nem büdös mint egy sima cigi, lágyabb a füstje. Olyan semmilyen.
2021. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet kapni, viszont lehet külön mentolos pattintót kapni mint “leheletfrissítő golyócska”

-420ft és kb 100db van benne

2021. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:28

Szedd le a hántást és egy fokkal jobb lesz

2021. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Ilyet dohányboltokba is lehet kapni, vagy inkább rendelni lehet/érdemes csak?


Illetve milyen módon tudod pontosan belerakni ezeket az ízesített gólyókat, úgy hogy ne csesződjön szét a szűrő ha olyan? (Bocsánat, csak ezzel eddig még nem volt tapasztalatom)

2021. aug. 21. 01:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Dohányboltba kasszánál láttam,(Nyíregyháza Lujza utca) adnak mellé egy ilyen kis pálcát amivel könnyen bele lehet rakni de fogpiszkálóval is meglehet oldani
2021. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne CIGIZZ mar TE
2022. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!