Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A lányom utálja, hogy a...

A lányom utálja, hogy a lakásban dohányzom, ti hogy kezeltétek ezt?

Figyelt kérdés
38 éves anya vagyok, 16 éves korom óta dohányzom, szóval letenni én már nem tudom a cigit és kell is nekem, úgy érzem. Társasházban élünk, szóval nem opció, hogy mindig lemenjek az utcára, ezért a lakásban is rágyújtok, amit a kamasz lányom nagyon utál.
2021. júl. 19. 07:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ablaknál, függöny mögött csinálnád esetleg? Direkt figyelve arra, hogy kifelé menjen a füst.

Érthető a lányod reakciója, én sem szeretem a füstöt, emelett minden roncsolt is (tárgyak).

2021. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hamár a te tüdőd le van szarva, legalább a lányodéra legyél tekintettel.
2021. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lány vagyok, akinek az apja a lakásban dohányzott, és úgy kezeltem a dolgot, hogy eleinte eldugtam a cigijét. Később amikor nagyobb lettem csavarogtam, hogy minél kevesebbet kelljen otthon lenni, aztán az első adandó alkalommal albérletbe költöztem. Tíz évig hatalmas csóróságban éltem, mert semmire se maradt pénzem, néha még kajára se, az albérlet miatt.
2021. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Majd az infarktus után le fogod tudni tenni ne aggódj.

39/f, nagy bagós, 2 szívroham, 4 szívműtét, 2 újraéleszés, és láss csodát, már nem dohányzom.

2021. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Undorító, proli dolog a lakásban cigizni. Minden átveszi a szagát. Bár én alapból is utálom a cigit, igényes nő nem csinálja, kell a francnak a cigiszagú bőr, száj, sárga fogak, dohányos köhögés...na mindegy, legalább a lányodat kíméld meg ettől, ne legyél már ilyen önző.
2021. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó! (Első vagyok btw, ha ez fontos). Magyarázd el nekem kérlek, hogy egy férfitől ez miért kevesebbé undorító, mint egy nőtől?
2021. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
#6 egy férfitől is undorító, de a kérdező nő, ezért erre irányítottam a választ :D
2021. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudnád letenni a cigit? Nagynénémnek sikerült, 5 éve nem dohányzik.

Nem az a gond hogy a saját szervezeted tönkreteszed, hanem a lányodét is.

Ha ezt nem látod be, nincs is miről beszélni...

2021. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is anyu dohányzik. Mindig kimegy az erkélyre. Télen, amikor már nagyon hideg van, akkor a konyhában oldja meg, kicsit nyitott ablaknál, csukott ajtóval. Ha végzett, az ajtó csukva marad, az ablakot kinyitja rendesen :)
2021. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Na de nem nyithatom ki folyton az ablakot, főleg télen nem.
2021. júl. 19. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!