Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A lányom utálja, hogy a...

A lányom utálja, hogy a lakásban dohányzom, ti hogy kezeltétek ezt?

Figyelt kérdés
38 éves anya vagyok, 16 éves korom óta dohányzom, szóval letenni én már nem tudom a cigit és kell is nekem, úgy érzem. Társasházban élünk, szóval nem opció, hogy mindig lemenjek az utcára, ezért a lakásban is rágyújtok, amit a kamasz lányom nagyon utál.
2021. júl. 19. 07:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20 Ezt soha nem értettem, hogy miért kell a másik pénztárcájában turkálni, valamint az életében vájkálni, holott bizonyítottan semmi közöd hozzá. Vegyünk engem, átlagon felüli dohányost alapul, napi 2 doboz cigaretta elmegy, mégis el tudom látni a családom az igényeiknek megfelelően, nyáron megengedhetjük, hogy 2 hetet a balatonon töltsünk, 2 gyerekem van, most fizettem ki mindkettőnek a "B" jogosítványt, ja meg persze félre tudok tenni. Mielőtt azzal vádolnának, hogy felvágok, pusztán azért írtam, hogy a kedves válaszoló megértse, hogy ha megengedheti magának az ember, akkor senkinek semmi köze ahhoz, hogy dohányzik vagy sem.


Tudom tudom, most jön a jól bevált szöveg: "Engem addig nem zavar, amíg nem fújják az arcomba/dobják el a csikket az úton". Tessék elképzelni, hogy nem minden dohányos ugyanolyan, én pl soha nem fújom nem dohányos felé a füstöt, a csikkről meg csak annyit, hogy aki úgy dobja el, hogy van kuka belátható területen belül az egy paraszt.

2021. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21:

Nem vájkáltam a zsebében; ívelten teszek rá, mennyi pénze van; tőlem rá is gyújthat a húszezreseivel. Részemről ez csak egy érv volt. Olyan érv, ami annak idején engem is motivált.

2021. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Erős dohányos vagyok, de lakásban dohányozni ?

Mindenbe "belemászik" a bűz.

2021. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
mindenki úgy teszi tönkre az egészségét ahogy akarja. de a lányodét nem kockáztathatod, a passzív dohányzás is nagyon káros. nekem ilyen problémám nincs, de az biztos nem pöfékelnék a gyermeken orra alá, hanem inkább lemennék az utcára.
2021. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyik volt kolléganőm úgy szokott le, hogy jött az unoka és ha rá kellett gyújtania, úgy mindig kiment az udvarra. (Kertes ház) Aztán egyszer azt mondta, hogy kell ez nekem? És végül letette. Tehát ha a kérdező mindig lemenne ha cigiznie kell, úgy lehet, egy fél év múlva már nem szívná.
2021. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én nem dohányoznék. A szüleim gyerekkoromban dohányoztak. Minden reggel arra keltem, hogy a füst jött át a panel falán kv szaggal keverve. Utáltam!

Ezután meg azt, mikor rákban haltak meg.

2021. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!