Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan dohány, aminek...

Létezik olyan dohány, aminek olyan a szaga/illata, mint a fűnek?

Figyelt kérdés

Szóval az alsó szomszédom rendszeresen füvezik, legalábbis mi úgy érezzük. Fürdőben a szellőzőn át meg az ablakon is árad be a szag, ha rágyújtogat.

Nyilván az a megoldás, hogy lemegyek és megkérem, hogy ne itt, ne így, ne heti többször, de szeretnék biztos lenni. Elég ciki lenne, ha bekopognék egyszer este 11kor, hogy nefüvezzémán, ő meg hülyének néz. :D


Szóval van olyan dohány, aminek az illata összetéveszthető a fűszaggal? (Párom is fixen azt mondja, hogy ez fű, én is annak vélem.)


2021. júl. 27. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, nagyon jellegzetes szaga van.
2021. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ABORG ***** válasza:
nope
2021. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tán a másodikon szívja valaki? Egy fiatal 23-24 éves srác
2021. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3, Te is szomszéd vagy? Szia :D


(Azért gáz, ha ez ennyire nem egyedi eset ezek szerint. :/ )

2021. júl. 28. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
:) nálunk az alatunk lakó srác szívja rendszeresen. Meg sörösdobozak a lépcsőn szét hagyja , de moat is belegondolva 1hete nem láttam :)
2021. júl. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!