Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok kedves erkélyen dohányzót...

Sok kedves erkélyen dohányzót miért nem zavarja, hogy mások lakásába pöfékelik be az undorító bűzt?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a válaszuk ugye az, hogy "nem akarják, hogy cigi füst legyen a lakásban", de az már nem zavarja őket, hogy mások lakásába beokádják a füstöt? Főleg nem dohányzó emberekébe.


Ilyenkor szorítok azon, hogy emeljék fel 3xosára a cigi árát.


Az már csak hab a tortán, amikor úton útfélen eldobálják a csikket



2021. júl. 27. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
28%
Hozzánk még sose jött be az erkélyablakon/ajtón. Elég fura szögekben kéne mennie a füstnek, hogy pont oda jöjjön egyenesen hozzánk be, és ne ki a szabad levegőre :D
2021. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
75%

kedves büdöset főző emberek, miért főznek olyan büdöset és nyomják ki folyosó szellőzőjébe??

Ha ezt a gondod letudnád, lesz másik, lsd fentebb.

2021. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor szorítok azon, hogy emeljék fel 3xosára a cigi árát.


ugye tudod, hogy ez sem állítaná meg a dohányzókat, ennek ellenére is fogják venni...

2021. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
72%
Pfff. Az tök igaz, amit a második írt. Kajaszag jön majdnem minden nap valahonnan. Füst még sose jött.
2021. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
73%

Ez az...

társasházban lakom, többször látok sok szomszédot cigizni mégsem jött el felém a füstje, de a folyosón áradó kaja szagok jobban felforgatnak mint a sima cigi füst...néha olyan erősen fűszereznek vagy nem tudom de az jobban beérződik hozzánk mint a sima cigi füst ami el sem ér idáig...bezzeg ez nem akkora probléma mint a cigi..az ember hadd cigizzen a saját erkélyén amikor akarja, akinek nem tetszik tessék akkor bemenni az erkélyről akkor és becsukni az ajtót, ablakot így meg van oldva...

2021. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
74%

#4

Akkor nem a bolti dohányt fogja venni a többség, hanem inkább veszik háztól az erősebb, büdösebb, de olcsóbb dohányt és majd töltik. Sokan csinálják ezt amúgy, de nem mindenki bírja, mert a dohányzók többsége szerint is büdös. Nem tudom, hogy a kedves kérdező szagolt-e már olyat, de mellette a rendes cigi szag eper illatú. Emiatt nem kellene ezért szorítani a 3szoros dohány árért. Aki cigizni akar, az cigizni fog. Csak nem fogja megvenni akkor az enyhe szagú boltit, mert arra már nem tellik.


Amúgy ilyenre panaszt még nem láttam, de arra már igen, hogy a lakásba dohányoznak és a csövezések vagy a szellőzők mentén érződik a szomszédos lakásokban is. Akkor meg tényleg egész nap azt éreznéd, ha a házban cigizne és sokkal erőteljesebb szaga lenne. Azèrt zárt térben nem távozik csak úgy a füst, max hozzád és a többi lakóhoz.


Valamint szeretném megjegyezni, hogy én nem cigizek, szóval ez nem valami védőbeszéd. De jobb ha inkább az erkélyen gyújt rá, mint a lakásba. Aki meg nagyon függő és naponta 1-2 doboz is elmegy az nem fog naponta 20-40 alkalommal lesétálni a 4.emeletről.

Az inkább gond szerintem mikor rendezvényeken a gyerekek mellett cigiznek vagy 8an, úgy hogy vágni lehet a füstöt.

2021. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
71%
Társasházban adódnak kellemetlen helyzetek. Nem csak a cigifüst.
2021. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
57%
Ezek ilyen bunkók. Nincs mit tenni. Itt egyébként nem a dohányosokkal van a baj, hanem mi magyarok ilyen önző sötét bunkó nép vagyunk. A biciklisek szarnak a szabályokra, a kutyások nem szedik össze a szart, és még sorolhatnám. Miért pont a cigizők lennének különbek?
2021. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
58%
Erre van megoldás kedves kérdező,költözz olyan helyre ahol nem cigiznek. :) Vagy mond azt a dohányzó szomszédnak hohy adsz neki 1milliót ha leazokik a cigiről. Gondolom te mindent jól csinálsz ,tőled kaja szag sem megy ki, meg te példás szomszés vagy.
2021. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
64%

A sajat erkelyemen dohanyzok tudtommal, nem a szomszeden, tehat nem ertem, hogyan is tudnam “beokadni” a fustot. Ha mar kifizettem 30 millat a lakasomra, akkor engedtessek mar meg, hogy azt csinaljak az erkelyemen, amit akarok, bar nem vagyok lancdohanyos, napi 5 szalat szivok el max otthon, de akkoris basszus.


En se szolok be a szomszednak, mert van 3 gyereke es egesz nap vagy ok orditanak, vagy az anyjuk veluk.

Ilyen a tarsashazi elet, ez van.

2021. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!