Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok kedves erkélyen dohányzót...

Sok kedves erkélyen dohányzót miért nem zavarja, hogy mások lakásába pöfékelik be az undorító bűzt?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a válaszuk ugye az, hogy "nem akarják, hogy cigi füst legyen a lakásban", de az már nem zavarja őket, hogy mások lakásába beokádják a füstöt? Főleg nem dohányzó emberekébe.


Ilyenkor szorítok azon, hogy emeljék fel 3xosára a cigi árát.


Az már csak hab a tortán, amikor úton útfélen eldobálják a csikket



2021. júl. 27. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
56%
Tehát akkor a saját erkélyemen nem csinálhatok azt amit akarok ,értem én csak leszar_m. Tudod ha nem tetszik a rendszer akkor így jártál ,szereltess be klímát , vagy mit bánnom én , de ne te mond már meg hol cigizhetek. Lassan közterületen sem lehet már cigizni. Így marad az erkélyem.
2021. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem a szoba felé lenne az uralkodó szeljaras az erkelyről, komolyan durrantanék néha egy faszenes grillt, hogy a dohányzó szomszédok is élvezzék :)
2021. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
25%
Azt értsétek már meg hogy a dohányzás meg a grillezésnék közze nincs egymáshoz ,én azért feljelenthetnélek hogy te ott grillezzel mivel azzal füst mérgezést okozhatnál nekünk, de azzal hogy én dohányzok te nem kapsz füst mérgezést,sőt bajod nem lesz a cigi szagtól ,nem halsz bele kicsim. Nem tudom lehet hogy csak nálam normálisak a szomszédok ,mert 10éve itt élek de egy se szólt még hogy zavarja a cigi. Jah csak úgy mellesleg veszélyesebb az autókból kiáramló szén-dioxid ,ami ugyanúgy bemegy az ablakodon ,na akkor azzal miért nincs bajod?
2021. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
83%

#33: A cigidből több CO2 bemegy a lakásba, mint az autókból.

De mivel teljesen fogalmatlan vagy, inkább hagyjuk.

Ja és a te logikáddal élve a faszénnek nincs füstje, csak a szagát éreznéd :))

2021. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ráhagyom idiótákkal nem vitázom ,legyen további cigi füstben részed drágam puszika
2021. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:

33-as te tipikus buta bagós vagy, akit nem lehet meggyőzni semmivel. Lehet azért nem érzik a szomszédaid, mert ők is cigiznek, vagy nincsenek otthon akkor, amikor te pöfékelsz.


Hidd el, egy nemdohányzó érezni fogja messziről a cigifüstöt.

2021. júl. 28. 09:58
 37/78 anonim ***** válasza:
14%
Ember a szomszédaim nem ciginek és otthon vannak drágám ,nem te élsz itt kicsim..... gondolom te egy tökélezes ember vagy akinek nincs semmilyen káros szenvedélye.......... ne akarjátok máreldönteni hogy a másik ember mit csináljon ,ha nem tetszik ellehet költózni kicsirigó
2021. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
32%

Azért mert csak magukkal törődnek. Tesznek magasról arra, hogy mást zavar az egészségkárosító bűzük.

Az egocentrikus hozzáállás ma már általános. Szomorú, de ez van. 10-es is leírta, "a saját lakásomban azt csinálok, amit akarok"- akkor is, ha te ettől a saját lakásodban miatta nem élhetsz úgy, ahogy szeretnél, normál levegőt lélegezve. Meg van a véleményem az ilyen emberekről, ahogy neked is. Igazad van.

2021. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
16%
Oké ha én n cigizek akkor a szomszéd ne tartson minden héten házi bulit mert az meg engem zavar ,ne igyon alkoholt mert a cefre szagot érzem. Sőt ne főzzöm olyan kaját amit utálok mert nem szeretem a szagát. Tehát ha én nekem nem lehet valamit ,akkor neki sem lehet. Ez ennyire egyszerű. Ez nem egocentrikus hozzá állás. Esetleg a popod ne töröljem ki? Ha már te megmondod hogy a saját tulajdonmban mit tehet és mit nem?
2021. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
100%
jóvan prolikám menj inkább szívj el 2 szálat, mielőtt mégjobban idegállapotba kerülsz
2021. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!