Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sok kedves erkélyen dohányzót...

Sok kedves erkélyen dohányzót miért nem zavarja, hogy mások lakásába pöfékelik be az undorító bűzt?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a válaszuk ugye az, hogy "nem akarják, hogy cigi füst legyen a lakásban", de az már nem zavarja őket, hogy mások lakásába beokádják a füstöt? Főleg nem dohányzó emberekébe.


Ilyenkor szorítok azon, hogy emeljék fel 3xosára a cigi árát.


Az már csak hab a tortán, amikor úton útfélen eldobálják a csikket



2021. júl. 27. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
4%
Hol írtam drága?
2021. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
71%
Azt írtad, hogy nem írtad hogy le tudnál szokni egy szóval se. Szóval csak kötekedni akartál és mégis az eredeti következtetésem az igaz? Mi szükség volt akkor erre? Dönts már el.
2021. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
8%

Le tudná, csak nem akarja. Nyilván. Erre a válaszodra írtam hogy nem írtam ilyet... ez kedvesem nem az jelenti hogy letudnám tenni csak nem akaraom és akaeat gyenge vagyok,ez az jelenti hogy nem írtam írtam ilyet.

Annyira bírom hogy így neten keresztül ekkora a szád.

Ha akarnám letudnám tenni.

De nem akarom letenni.

És mondom mégegyszer nem leaz bajod tőle....

2021. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
78%

Én meg erre írtam, hogy ez a klasszikus önbecsapó kamuduma a dohányosoktól. Hogy le tudná, de nem akarja. Valójában fordítva van. Azért nem akarja, mert nem tudná.


Engem az e-cigi nem zavar, most általánosságban beszélek.

2021. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
100%
A nikotin nagyon komoly függőséget képes kialakítani és akaraterő nélkül nem lehet róla lejönni. Még ennyit hozzátennék.
2021. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
3%
:) na figyu fogadsz velem hogy 1nap alatt teszem a cigit?
2021. júl. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
70%

Annak aztán sok értelme lenne. Mégis hogyan lehetne ellenőrizni?


1 nap alatt leteszed a cigit. Ennek a mondatnak amúgy sincs sok értelme. Vagy úgy érted, hogy 1 napon keresztül fogod az utolsó szálat és utána lerakod az asztalra? :D

Nem ez a trükk, hanem hogy meddig nem gyújtasz rá utána.

2021. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
3%
Akkora gyökér vagy,kíváncai vagyok hogy személyesen is ekkora pofád van hülye gyerek?
2021. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
55%
társasházakba,panel lakásokba az étel szag,cigiszag cigifüst bemeht simán,előfordul mindenapos
2021. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
26%
Mikor sütöd a nyomorék rántott húsod én se foglalkozok az olajszagos végbélnyomatoddal, így légyszi te se foglalkozz a kátrányos pofámmal
2021. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!