Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezek a Mr. Blast pattintós...

Ezek a Mr. Blast pattintós aromagolyók legálisak és van itt olyan aki esetleg már kipróbálta ezeket, mert lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval külföldi oldalról ilyesmi cuccokat félek rendelni és megörültem, hogy magyar oldalakon is találtam ilyet. Ez a márka kifejezetten egyszerűnek tűnik sőt videót is láttam róla. Csak az nem világos, hogy amikor ugye behelyeztük a aromagolyót akkor közvetlen utána kell szétroppantani és utána lehet meggyújtani és szívni vagy hogy mert ezt nem írta? Másrészt ez teljesen legális cucc, tehát semmi gond nem lesz ha ilyet rendelnék akár házhozszállítással? pl.az applikátort és a golyókat? Ha összeroppant a golyó az mi lesz ott ilyen folyadék? Olyan ízekben láttam ilyen golyókat hogy ámulok pl.cola, coockie tök izgalmasak. Más esetleg már rendelt ebből a márkából? Milyen cigaretta fajta ajánlott ilyen használatához p.l.amelyik nem annyira erős vagy gyenge? Mennyire érezni az adott ízeket vagy itt csak a füst adja az illatát vagy a szájon is érezni kicsit? Bocs ha hülyeséget kérdezek, de még új vagyok ezek világában. :DÉs jó lenne ha még olyanokat is írnátok amiket nem írtam amit ti tapasztaltatok.

Erről lenne szó:

[link]


[link]


[link]



2021. júl. 31. 22:02
 1/3 A kérdező kommentje:
senki? :(
2021. aug. 1. 01:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem lenne legális, nem is tudnád ezt ilyen könnyen beszerezni. Szóval teljesen legális. Ha beleteszed el kell pattintani mert úgy van értelme. Én dohányboltban vettem mentolosat belőle, azt ha nem pattintod el akkor is érzed olyan intenzív a mentol.

A golyóban folyadék van, de ne aggódj mert a szádig ér el ez a folyadék szóval nem fogsz semmit érezni.

Én piros marbival szívom de nem ajánlom. A kék Camel jó lehet hozzá :)

A szádban is intenzív lesz pl a kóla íz, a füstnek viszont nem fog változni a szaga.

Ebből a márkából én nem rendeltem sosem, szóval nem tudok véleményt mondani. Más fajtát használok.

2021. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom legális-e de az tuti, hogy szar az íze a blast nak.

rendeltem több fajtát, de gyenge volt és trágya szagú.

Utána rendeltem a pattintos.hu -ról az viszont tökéletes volt.

Már több mint tíz alkalommal rendeltem tőlük és mindig másnapra leszállították.

Szerintem az EU-ban sehol nem legális mert ők is valami illatosítónak árulják, persze ugyanazt mint amit régen cigibe raktak a gyártók.

Remélem tudtam segíteni!

2021. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!