Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » SMOK Majesty Resin 225W TC -...

SMOK Majesty Resin 225W TC - TFV8 X-Baby tankkal? Vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon megfogott a készülék a külsejével, de még sosem használtam ettől a márkától semmit így picit félek egyből megvásárolni. Emellett gondolkodom a Geekvape Aegis Legend 2 e-cigin Z Subohm tankkal.. esetleg valaki tudna arról mondani valamit, hogy érdemesnek melyik érdemesebb?

2021. aug. 5. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Fent vagyok évek óta mindenféle e-cigis csoportban, fórumon. Smok-ot sose vennék, nagyon sokan szidják. A Geekvape termékek viszont nagyon jók.
2021. aug. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali! Nekem majesty-m van, nem a resin mondjuk. A mod maga nagyon fasza, 3 éve működik semmi baj nem volt vele. Viszont a tfv8 X-baby elég gagyi. Nagyon nehezen jön belőle levegő, alap porlasztóval se jó, új porlasztóval is rossz volt. Úgyhogy fél év szenvedés után vettem egy tfv12 prince tankot, azzal már nagyon jó volt az élmény :)


Szerintem ne vegyél X-baby tankot, inkább valami olyan modot keress amihez mást adnak.

2021. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!