Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az iqos cigarettát el lehet...

Az iqos cigarettát el lehet szívni rendesen mint egy cigit?

Figyelt kérdés

#dohányzás #cigaretta #egészség #Kiemelt kérdések
2021. aug. 10. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha a heetsre gondolsz, azt nem lehet elszivni ugy, hogy meggyujtod, mint egy cigit, csak a keszulekbe bedugva lehet hasznalni.

Meg se gyullad rendesen, meg egyebkent rohadt budos, gondolom keseru is. Nem szivtam bele, csak kivancsisagbol meggyujtottam egy heetset.

2021. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt nem értem, ha ugyanúgy dohány van benne, miért nem tud meggyulladni?
2021. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ugyanolyan dohány van benne.

A rendes cigarettában lévő dohány hevítéssel nem gyullad meg, csak lánggal.

Itt viszont nincs láng.

Meg aztán arra is gondoltak a tervezésnél, hogy nehogymár 2 doboz cigit vegyél 1 áráért.

2021. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert nem csak dohany van benne, tobb retegbol all belul, a papir es a szuro is tok mas, ezt nem arra talaltak ki, hogy meggyujtsak es egjen, ezt csak heviteni szabad. Ezert sincs fustszag ( az mas kerdes, hogy amugy ez is rohadt budos, csak mashogy :D), mert nem eg konkretan.

Most direkt megint megprobaltam egyet meggyujtani, eleg sokaig tartottam az ongyujto felett, de csak fustolt. Most ha konkretan bedobnam valami tuzbe, biztos elegne, de igy nem tudtam meggyujtani. A szaga pedig valami fortelmes volt, beleszivni nem volt kedvem, errol nem tudok nyiltakozni,hogy milyen lehet, de valoszinuleg nem kellemes :D

2021. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fájt tőle a fogam. Leraktam.
2021. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
El lehet szívni, csak nagyon rossz, szóval még úgy is jobban jársz, ha kimész az utcára csikket gyűjteni! Vagy nem tudom miért szeretnéd elszívni... Különösebb bajod nem lesz tőle, ha kipróbálod, de tényleg nagyon rossz. A legjobb, ha inkább a fogadat szívod, az nem káros, és ingyen van, vagy szivar, esetleg rendes cigaretta.
2021. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És a Glo Neo-t? Az meggyullad és ég rendesen.
2021. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 darkyyyy válasza:
hát nem tudom én sokszor elszívtam sokan mondták h káros meg minden de nekem semmi bajom nem lett. probáld ki, nincs rossz íze. de ez a nem gyullad be téma ez kamu. vedd be a szádba gyujtsd be közbe szivd.
2022. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!