Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik leszoktak a dohányzásról ? Milyen volt az első pár hét ? Nagyon nehéz volt leszokni ? Mennyi szál cigit szívtatok egy nap ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 15. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

"Teljes értékű" dohányos voltam (napi 1 csomag) és leszoktam. Egyszerűen sajnáltam rá a pénzt. Pár hétig valóban rossz, de utána elmúlik a sóvárgás. A leszokás után hamarosan már a cigifüstöt sem állhattam ki.

Nincs semmi titok; csak elhatározás kérdése.

2021. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy iqos készüléket. kb 1 hétig nikotinos heetset szívtam, majd át tértem a nikotin mentesre. most egy hónapja már semmit sem szívok.
2021. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak letettem napi 2 dobozt és minden nap egyre jobb volt.

Fontos az akarat erő.

2021. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

"Fontos az akarat erő."

Igen. Csak az számít.

2021. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hasonlóképp mint a 2-es, csak én egy Glo készüléket vettem, es pár hét után elkezdtem nem kívánni egyáltalán. Nemsokára már azt vettem észre ,hogy csak azért szívok el egyet egyet mert “ma meg nem is cigiztem” meg sajnáltam kicsit hogy azért rohangásztam annyit hogy vegyek egy ilyet, hogy ne is használjam . Készülék előtt egy doboz rendes cigit szívtam naponta kb. Aztán egyszer csak azt mondtam ,hogy nem fogok több cigit venni. Ez kb 2 hónapja tart, azóta ha cigire gondolok jobban kívánom a hagyományos cigit, de annyira nem hogy muszáj legyen rágyújtani. Remelem végleg kitart ez az állapot és elmondhatom, hogy leszoktam teljesen.


Hozzáteszem az ilyen hevítőrudas cigik se mindenkinek ugyan ilyenek, nem ezt akartam sugallni. Párom például sokkal többet szívta azt, mint előtte a rendes cigit.

Közben ő is letette már. :)

2021. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én nagyon szenvedtem, tiktakot ettem sokat meg rengeteg vizet ittam, nekem inkább az első 2 hét volt nehéz, most 2 éve már hogy nem dohányzom de még mindig néha rám jön hogy rágyujtanék. Olyankor kicsit lefoglalom magam és kész
2022. jan. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!