Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Barátnőm a Neo cigit szívja...

Barátnőm a Neo cigit szívja készülék nélkül, mondtam neki ne tegye, mert nem lehet, de akkor is ezt szívja, lehet belőle valami baja?

Figyelt kérdés
Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy ne szívja így ezt a cigit? Mit kellene mondjak neki?

2021. aug. 20. 20:56
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen elvetemültek. Nem is arra való, szóval nem értem én sem, az nem égésre lett kifejlesztve, ki tudja milyen gázok és kémiai anyagok szabadulnak fel égésnél.
2021. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezt konkrétan nem írják le sehol, hogy mennyivel károsabb ez, mint a sima cigaretta? Vagy hogy pontosan mi történik?
2021. aug. 20. 22:58
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az van leírva, hogy tilos meggyújtani.
2021. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél neki sima cigit, ezeket az e-szarokat kutyának nem adnám oda.
2021. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy e-szarokat? Ha a készülékben szívná, akkor sokkal "egészségesebb", mint egy sima cigi.
2021. aug. 21. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért mondom, mert úgy vagyok vele, ha már az egészség lenne a cél akkor nem szívnánk semmit. Elvileg egészségesebb, de én maradok a simánál, mert egyrészt csak azt szeretem, másrészt tudom mi van benne (sodrom).

Látszik is amit a készülékbe belerak mérgező, ki tudja milyen anyagok vannak benne, akkor inkább a sima kátrány.

Arról meg mindenképp álljon le, hogy készülék nélkül szívja, mert ezzel az erővel ciánt is szopogathatna, csak feléri ésszel, hogy nem szabad.

2021. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!