Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Iqosba, es a Globa ugyanoly...

Az Iqosba, es a Globa ugyanolyan heets kell?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rosszul irtam, nen ertek hozzá.
2021. aug. 24. 03:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem, nem ugyanolyan a heets..Én a Glot nem ajánlom, van egy nagyon fura mellékíze, és mindenki ezt mondta… Az Iqost is próbáltam, az teljesen rendben van. De érdemes kipróbálni előtte mindkettőt
2021. aug. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A GLO-ba eleve nem Heets kell, hanem Neo és a kettő teljesen más, a Neo hosszabb is és vékonyabb is. Mindenki nem mondhatta, hogy van a GLO-nak mellékíze, mert szerintem nincs, csak más, mint az Iqos. Nekem van mindkettő, felváltva használom, ízlések és pofonok, de nekem mindkettő tetszik. Annyi, hogy Iqos ügyfélbarátibb, jobban néz ki, elegánsabb.
2021. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
95%
A GLOval vigyázz mert én nagyon ráfáztam vele, erősen köhögtem és fulladtam tőle és mikor visszavittem a 14 napon belül hogy visszakérjem az árát mondta a nő a dohányboltban hogy nem én vagyok az első aki ezért vitte vissza.
2021. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!