Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki úgy cigizik...

Van olyan aki úgy cigizik -cigizett évekig hogy a szülei nem tudnak-tudtak róla.?hogy oldjátok-oldottátok meg?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha évekig nem veszik észre, hogy el, nem is érdekli őket.
2021. aug. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Dehogynem veszik észre. Csak úgy tesznek mintha nem vennék észre vagy tényleg nem érdekli őket.
2021. aug. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszreveszik, max nem szolnak. A cigi annyira budos, hogy meg annak is feltunik, aki dohanyzik, hiszen mindenen erezni.

Mondom ezt ugy, hogy sajnos en is dohanyzom, de rogton megerzem, ha mas is. Meg ha otthon nem is gyujtasz ra, nyilvanvaloan a taskadtol kezdve a cipodon at mindenedet le kene cserelni mielott hazaersz (+furdes,hajmosas) ahhoz, hogy esetleg ne legyel budos.

2021. aug. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Katona Dius ***** válasza:
75%

Én anno 17 évesen kezdtem el cigizni. Apám nagyon hamar észre vette, anyám évekig nem. Mondjuk ő akkoriban magasról szart mindenre. Kb 5 év kellett, mire észre vette, azt is úgy, hogy akkor nyitott rám a szobámban, mikor épp töltöttem másnapra a cigimet. Akkor feltette a leghatalmasabb IQról árulkodó kérdést: Te cigizel?

Mivel saját munkából megkeresett pénzből vettem mindig is a cigit, így nem volt kifogása ellene, egészen addig, míg ő maga le nem szokott. Utána fúj, büdös, nem jó semmire, minek szívod, drága, szokjál le.

2021. aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
46%
Én 6 évesen kezdtem cigizni, a hasonszőrű cimboráimmal együtt. Mindenki a faterjától csórta a füstölnivalót, és az volt köztünk a menő, aki hosszabb cigiket hozott a délutánonkénti szeánszra. Az én faterom akkor tért át a Kossuthról a Románcra, ez utóbbi pedig sokkal hosszabb volt, mint az akkoriban közismert Fecske, vagy Plovdiv. Délután kimentünk a városszéli láposra, a nádasban volt egy kialakított helyünk, ahol a kutya se láthatott minket, ott cigiztünk. A korunkból kifolyólag sohasem buktunk le, hiszen ki gondolná a hatéves csemetéjéről, hogy bagózik?
2021. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mindig eljártam sétálni, vagy éjszaka mentem ki mikor mindenki aludt. Suliba menet nem látták ugye, otthon eldugtam a cigit mindig olyan helyre ahol sosem keresnék. Parfüm+rágó és nem érezték. Volt, hogy mégis érződött rajtam, de olyan bandában voltam akikről tudták hogy cigiznek, és mondhattam, hogy miattuk füst szagú a ruhám. Otthon a csikket kólás vagy helles dobozba dobtam, és úgy dobtam ki, azt sem látták.
2021. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!