Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt cigifétises ember?...

Van itt cigifétises ember? Miben nyilvánul meg nálatok?

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek normálisnak ez a fétist, szégyenlitek mások előtt?

2021. szept. 15. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi az a cigifétis?
2021. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Például hogy bejönnek neki a dohányzó férfiak / nők. Esetleg komolyabb verziója, szereti ha a szájába hamuznak, ilyesmi. Amiről hallottam, meg olvastam itt a gyakorin.
2021. szept. 15. 15:39
 3/11 anonim válasza:
Én maximálisan. Megorulok a dohányzó nokert lanyokert.A mozdulatot látni erezni a fustjet vagy csak a ruhajan csokolozni vele közbe vagy utana egy nő által szivott csikk szajbavetele v szívása minden játszik. 35f
2021. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ja es persze szegyellem ismerősök előtt de szeretnek már közelről élvezni egy cigis nőt
2021. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3/4 megértem, sajnos az ilyen általános fétisek, mint a lábfétis azok elfogadottak, míg egy ilyenre megvetéssel reagálnak az emberek...
2021. szept. 15. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az olyan pasik akik cigiznek.ennyi és nem több
2021. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Én az vagyok! Csak dohányzó pasival jönnék össze, magam is elszívok napi 2 doboz cigit, mert egyszerűen érzem, hogy a dohányzás jobbá, erősebbé, tesz!

Sose értettem azt aki nem dohányzik, én olyanokkal értem meg magam aki dohányzik. Persze elfogadom azt is aki nem szív, de furcsállom!

2021. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és én imádom ha a pasim a számba hamuz!
2021. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KomradeKat ***** válasza:
Nekem van és eléggé utálom. Nem nagyon tudom kezelni, én is cigizni akarok tőle, és teljesen tönkretette a nőkről alkotott képemet. Lehet akármilyen szép egy lány, csak akkor indulok be rá ha cigizik. Ja, elég gáz.
2021. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 subeszti válasza:
Én is csak dohányzó pasival lennék mert izgat.
2021. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!