Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás tényleg fogyaszt?

A dohányzás tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy aki dohányzik az könnyeben le tud fogyni.vajon ez igaz?
2010. aug. 31. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
ha vacsora helyett dohányt eszel...
2010. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a dohányzás csökkenti az étvágyat, ezért nem eszik annyit az illető, így nem tud hízni.
2010. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja, tényleg. Főleg majd a vége felé...:)))
2010. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Az túlzás, hogy a bagós nem tud hízni, de az igaz, hogy "a dohányzás csökkenti az étvágyat, ezért nem eszik annyit az illető".

Sokan vannak, akik leszokás után elhíznak, ennek az is az oka, hogy az új pót-pótcselekvés a nassolás lesz.

2010. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De mégtöbben vannak, akik le sem szoknak :D Amúgy növeli az anyagcserét, meg állítólag csökkenti az étvágyat...én elképzelhetőnek tartom, hogy tényleg így van, de ahhoz, hogy lefogyjak, nem szeretnék dohányozni, mert akkor meg büdös leszek...
2010. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én éhesen sosem tud rágyujtani. lassan 2 éve letettem és meg sem hiztam, inkább fogytam. szval részemről hülyeség
2011. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!