Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal srácok akik hagyományos fapipával pipáznak?mi jó benne ,hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hogy mennyire fogadja el ezt a baráti társaságok?

2021. okt. 10. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ilyen embert nem nagyon fogsz találni.

Ha az én baráti társaságombam pipázna valaki, rosszul fogadnám, mert iszonyú büdös a pipa, a cigi semmi hozzá képest.

2021. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 XDVB válasza:
21 vagyok 18 éves korom óta pipázom. Vannak akik élvezik, mert különlegesnek, szokatlannak tartják és vannak akik inkább megmondják, hogy ne gyűjtsak rá. Beltéren ugyan úgy ahogy a cigit se gyűjtod meg, a pipát se fogod szívni, úgyhogy ne aggódj a "rossz", "kellemetlen" füst miatt, ha jól megtanulsz pipázni, akkor már nem fogod szarrá égetni a dohányt és megtanulod egyenletesen égetni, akkor már nem lesz rossz illata. Sok sikert ;)
2021. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Párna csata válasza:
16 vagyok. Saját faragású dió pipát használok. Tisztább a dohány íze és nekem jobban bejön hogy egy igényes kézzel nem utolsó sorban saját magam által készített pipa van a kezemben mint egy szál cigaretta.
2022. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!