Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire bélyegzik meg egy...

Mennyire bélyegzik meg egy közösségben azt, aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2021. okt. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Semennyire!

Pedig undorító!

2021. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem jellemző. Általában minden közösségben vannak dohányosok és nemdohányzók is. Nyilván nem illik a nemdohányzó ismerős képébe fújni a füstöt, vagy ha zavarja, el lehet vonulni rágyújtani messzebbre, de nem maga a dohányzás a gond.
2021. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A melóhelyen mindig kimegyek a dohányosokkal az erre kijelölt területre, pedig én nem szívom, de legalább addig sem kell dolgozni :D
2021. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Semennyire, de szerintem nem is kell, ez egy tulajdonság, ráadásul senkinek semmi köze hozzá.


#2 Én is hasonlóan látom, soha nem fújtam nemdohányzó képébe a füstöt, és mindig próbálom elkerülni, hogy úgy gyújtsak rá, hogy zavar valakit. Nekem az iskolában sok munkatárs, akik nem dohányoznak, de kijönnek velem rágyújtani, nem szólnak be, cserébe nem fújom a füstöt a képükbe.


#3 Igen, igazad van, kevesebbet dolgozik a dohányos egy órában, vagyis úgy tűnhet, de ahol eddig dolgoztam, volt olyan, ahol a nemdohányzó úriember munka helyett passziánszozott, és még neki állt feljebb, amikor én kimentem rágyújtani ( ráadásul én nem minden órában mentem ki rágyújtani, csak minden második, harmadik órában, kb 10 percre.)

2021. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!