Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki társ a leszokásban? 19/L

Valaki társ a leszokásban? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1.5 éve dohányzom , napi másfél doboz megy el kb.


A fő indoka amiért le szeretnék szokni az az hogy iszonyatosan köhögök és rohadtúl zavar már


Október végén kibírtam hat napig 0 cigivel de én idióta rágyújtottam mert az akkori helyzetre nem láttam más megoldást hirtelen és úgy elszívtam egy szállal hog utánna esett le mekkora baromságot csináltam


Most , ma lett volna a harmadik füstmentes napom de délután elszívtam 3 szálat , egyszerűen azt érzem beletörik a bicskám elég makacs vagyok és zavar hogy nem sikerül


Sok mindent kipróbáltam már lefoglalni magam kreatívkodás kirándulás olvasás film és zene de valamiért nem megy


Most arra gondoltam segítséget kérek itt


Egy társat szeretnék aki hasonló helyzetben van


Napi szinten irogathatnánk támogathatnánk egymást figyelemelterelés akármi


Ha van kedved és nem tartod teljesen hülyeségnek az ötletet írj nyugodtan én fenn leszek még egy jó ideig

:')



2021. nov. 16. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Leszek lélelkben a netes társad. Te a cigit rakod le, én meg a piát 😅 26f
2021. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

És is kb 19 éves koromban szoktam le.

Nem is leszokásnak indult csak ki akartam próbálni a tévében reklámozott nikorett nikotinos rágót.


Kíváncsi voltam hogy meddig bírnám cigi nélkül vele, csak aztán a végére olyan jól sikerül a próba (másfél hét) hogy mondom már hülye lennék innen újrakezdeni dohányozni.. :D


Tök jól ment, napi 3-4 rágót rágtam el. Mondjuk a reggeli kávé egy kicsit fura volt vele.. xD


2 hónap után már úgy voltam vele hogy egyáltalán nem is kívánom a cigit, viszont a rágót még rendszeresen rágtam..

Szép lassan rá is jöttem hogy a cigiről ugyan leszoktam, viszont a rágóra meg rá.... :D


Vagyis jöhetett a második felvonás, le kéne szokni a rágóról.. :D


Mivel a nikotinos rágó amit rágtam mentolos volt, plusz a nikotin miatt egy kicsit csípett is, így arról airwaves extreme mentolos rágóval sikerült leszoknom egy újabb 2 hónap alatt.. :D


Azóta sem dohányzom.


29F

2021. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen csatlakoznék hozzátok.Par éve dohányzom én is.
2021. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát de miért adod fel? Kibírtad 6 napig. Ok. Rágyújtottál, mert nem bírtad. Ok. Ettől miért kellett vissza álnni?

Szerintem azért nem kell feladni, mert valahol megtört a folyamat...

Az a fontos hogy az elhatározás megvan. Így egyszerűen újra kell kezdeni.

Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenféle kifogásokkal most akkor napi valamennyit el kell szívni. Csak közelítsd meg más oldalról. Ne add fel ilyen könnyen!

Nagyon jó volt az indulás a múltkor, és 6 nap alatt le is ment az elvonás legnehezebb része. Most ne cseszd el, mert megint csak rosszabb lesz, és megint beszippant a körforgás.

Nem figyelem elterelés kell ide, hanem tudatosabb hozzáállás ;)

2021. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy úgy nem fogsz leszokni, sőt még hamarabb fogod szívni mert ha erről beszélgetsz akkor jobban megjön a kedved a rágyujtásra.

Vagy van akaratod vagy nincs , ez a lényeg.

2021. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!