Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1.2 Ω Mesh porlasztó megfelelő...

1.2 Ω Mesh porlasztó megfelelő nikotin só szíváshoz?

Figyelt kérdés

A készülék Vaporesso Luxe pm40, 1.2 Ohm mesh porlasztóval és 20mg nikotin sóval. 11watton használom.

A problémám az lenne hogy eléggé megszaggatja a torkomat a gőz, köhögtet. Elég kezdő vagyok az e-cigik világában így nem tudom hogy mi számít normálisnak, viszont hosszú évekig napi 1.5-2 doboz erősebb cigaretta fogyott nálam, ezért is furcsálltam.



2021. nov. 18. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Javaslom a vaperina-n vagy fb csoportokba tedd fel ezt a kérdést. Előbb fog válasz érkezni! Én nem használok nikotin sót így sajnos nem tudok segíteni. :)

Viszont ha annyira kezdő vagy, hogy 1-2 napja akkor normàlis, hogy köhögtet. Maximum vidd lejjebb a nikotint. Bár mtl-re nem kéne sok legyen, de előfordulhat! Ne aggódj az elején én is el voltam veszve! :)

2021. nov. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy vedd kisebbre a wattot vaaagy picit több levegőt neki! Próbàlgasd! Első voltam :)
2021. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2021. nov. 18. 17:05
 4/7 simad ***** válasza:
15-20 watton tolod remélem xd lehet a 20 is sok neki
2021. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 simad ***** válasza:
20Mg nikotin só? Csak simán nikotin só? xD az keveréshez való vagy hogy 0-mg os liquidet felkeverj vele,önmagában ne szívd.
2021. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 simad ***** válasza:
De gondolom azóta kaptál akkut nikotin mérgezést.
2021. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Nikotin sót tartalmazó e-liquid, 20mg/ml erősségű. Tiszta nikotin só szíváshoz nem lennék elég tökös nyugi.


#6 Kaptam, meg is haltam, de már jobban vagyok

2022. febr. 17. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!