Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a tapasztalatok az ilyen...

KomradeKat kérdése:

Mik a tapasztalatok az ilyen Iqos féle hevítős készülékekről? (több lent)

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat, vélemény jöhet. Jobban hasonlít a cigire mint egy vape? Árban hogy van? Milyen ízek, erősségek vannak, stb.


Az az igazság, hogy próbálok leszokni, de a vape mellett mindig cigizek is még egy kicsit, erre jobb lenne egy Iqos szerűség?



2021. nov. 25. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Párom mióta iqost szív,nem gyújtott rá cigire. Azt mondta keserűnek undorítónak érezte az ízét. Ennek másfél éve. Szeretné majd az iqost is letenni, de talán már ez is egy fokkal jobb mint a cigi:) A szaga nem marad meg a ruhákon, ő a Siennát szereti ennek van a leginkább dohány íze -szerinte.. de persze neked lehet más fajta ízlene. 1500 ft azt hiszem , a készülék pedig 25 körül lehet? De ennek is több fajtája van.
2021. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%

A 2.4 plus Iqos most 20 ezer, nem olcsó, de leszokásra jó, mármint a rendes cigiről. Nem fog akkora élményt adni, mint az ecigi, meg más az íze is, de szerintem megéri. Nekem is a Sienna jön be, de most Heets-ben van gyümölcsös is, az nekem bejön.

A Glo-t is ki lehet próbálni, az csak 6000Ft.,bele a Neo dohány 1250 most azt hiszem, pattintósak és van többféle gyümölcsösben is, most van 3 új íz, szerintem a szőlős nagyon jó.

2021. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!