Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E liquid keverésnél baj ha...

E liquid keverésnél baj ha mikrózom a folyadékot?

Figyelt kérdés
Heisenberg aromát kevertem, megmikróztam, de még mindig nincs túl intenzív íze. (kb másfél napja volt ez) később megfog jönni az íze, vagy a mikro "kinyírja"?

2022. jan. 8. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Én nem mikróznám biztos. Pár napig hagyni kell összeérni. Megfelelő arányban keverted?
2022. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. jan. 8. 12:59
 3/13 A kérdező kommentje:
250 alaple, 30 heisenberg
2022. jan. 8. 12:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem is értem minek mikrózni. Én csak beleöntöm az aromát az alapfolyadékba, jól összerázom és már jó is. Lehet hogy jobb ha pár napig hagyod állni, de én nem tapasztaltam szinte semmi különbséget. A nikotint csak a legvégén adom hozzá, mikor már az eszköz tartályában van a folyadék akkor cseppentek hozzá néhány cseppet. Ha gyenge az íze az szerintem azért van mert túl kevés aromát kevertél az alaphoz.
2022. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A gyártó 10-20%-os keverési arányt javasol. Ha intenzívebb ízt akarsz, akkor több aromát kell hozzákeverned.
2022. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is volt már, hogy rögtön az összelögybölés utána töltöttem be a tartályba és érződött az íze. Olyat is hallottam, aki 2-3 mp-re berakja a mikroba. Többre nem merte rakni ő se, valahonnan hallotta, h az nem tesz jót neki. Szóval Valamennyit inkább öntenék a cigimbe belőle, aztán hagy érjen.
2022. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mikróba 2 dolog miatt nem érdemes:

1, ha lezárt műanyagba rakod, kidurranhat

2, nikotin egy részét megöli, főleg ha sokat mikrózod

2022. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alaplé+aroma mehet mikróba utánna add hozzá a nikotint
2022. jan. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne mikrozz, semmi ertelme. Se igy, se ugy, se sehogy. Alaplevet se.
2022. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Hogyne lenne értelme? Gyorsabban keverednek a dolgok ha magasabb a hőmérsékletük. Gyorsabban mozognak a molekulák, jártál te iskolába?
2022. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!