Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hipnoterápiával sikerült mar...

Hipnoterápiával sikerült mar valakinek leszokni a dohányzásról? Ha igen, tudnátok elérhetőséget is adni ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. És nem is fog sikerülni. Akarat kell hozzá. Tudom, próbáltam ezer lehetőséget.
2022. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szálcsökkentést. Nekem bevált. Minden héten eggyel kevesebb naponta. De ha végképp nem megy válts e-cigire, vagy hevítőrúdra. 90-95%-al kevesebb káros anyagot bocsájt ki a hiteles mérések szerint és az íze is jó.
2022. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Youtubon van video a témában, egy, talán francia hölgy hipnotizál benne. (szinkronizált)

Nekem ideig-óráig működött, de csak úgy, ha legalább napi 1x meghallgattam, azaz folyton ismételni kellett, de végül nem szoktam le.

Érdekes volt amúgy, mert azt gondoltam, hogy egy videóval nem lehet hipnotizálni engem, ill. senkit, pedig de.

2022. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem.
2022. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!