Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Oxygain.sk e-cigi weboldal...

ByRoT kérdése:

Oxygain.sk e-cigi weboldal működik még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2022.01.09.én rendeltem egy csomagot az oldalról, jöttek is az e-mail-ek hogy át adták a futárszolgálatnak.

Azóta is semmi... írtam az oldalukra, semmi válasz...

Járt már vki hasonlóképp erről az oldalról?

Szerintem ez már nem jön meg, újra rendelni meg nem akarom, mert mivan ha egyszer csak megjön, 2x nem akarok fizetni ezekért a termékekért, főleg így, hogy vissza se írnak semmire...

A baj az, hogy nem tudom ki a szállító, az is segítség lenne ha tudná az ember h pl: GLS stb. akkor talán még náluk valahogy lehetne érdeklődni.


Előre is köszi, ha valaki tud valami infót, hogy ilyen helyzetbe mi lehet... hálisten csak az utánvétet tudtam kiválasztani rendelésnél, így a pénzem nem buktam :D



2022. jan. 19. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs meg a csonagszam? azalapjan utanajar6nal
2022. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, ugye azt a futárszolgálat adja meg, a rendelésemnek van azonosítója, de azzal sokra nem megyek, azt se tudom hogy melyik futárszolgálat szállít ki nekik :\
2022. jan. 20. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!