Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüssztol kisebesedett az...

Snüssztol kisebesedett az inyem,normális ez első használatkor?

Figyelt kérdés
Normális ez első használatkor? Kipirosodott az inyem és kissé felsertette a bőrt. Vagy csak szimplán hozzá kell szökjön a szám a snüsszhöz?

#snüssz #Pablo #Killa #Snüssz használat #Nikotin tabletta
2022. jan. 22. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz, nekem is kimarta a rendes snüssz, mivel só is van benne, a nikotinnal együtt reakcióba lép. A legkevesebb hogy az ínyedet szétcseszi, a fogaidat is szétmarja.
2022. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd elmulik, mivel erosen egeti az inyed, ezert az elso par alkalommal akar fel is sertheti, sott, neha nekem is mai napig kb 120snussel kesobb felserti, de nem kell aggodni, ez termeszetes, en naponta 1-2t szoktam tomni, es suliban igen hasznos stresszlevezetesre. De termeszetesen nem ajanlom, hogy raszokj.
2022. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,helyrejott 1-2 nap után s már másod-harmad alkalomra nem sértette fel,max egy kicsit de semmi, nem is fáj
2022. jan. 28. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyre jobbban hozzászokik az íny, legalábbis nekem úgy volt. Először vérzett is tőle...
2022. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!