Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő e-ciginek mit ajánlanáto...

Kezdő e-ciginek mit ajánlanátok, illetve honann?

Figyelt kérdés
Eddig rendes cigarettát szívtam napi 10 szál Marlboro redet. E-cigire szeretnék váltani. Milyen készüléket ajánlanátok, amit le kell tüdőzni, tehát nem egyből oda megy (MTL)? Jobban tetszenek a nagyobb, "kocka" alakúak. Illetve honnan rendeljem milyen liquiddel, keverni nem szeretnék.

2022. febr. 20. 19:17
 1/1 anonim válasza:

E-cigi-nél bonyolultabb a helyzet mint sima ciginél.

Ha egy szálat kb 8 percig szívsz akkor mtl, ha 2 perc alatt eltolod akkor dl kell.

Én mindenkinek újraépíthető tankot javaslok, mert így lehet tovább "hangolni" és ha kialakult a szokás 15 perc alatt felújítod emellett nem kell mindig a hozzávaló patront beszerezni és olcsó. Egy marék vattával és dróttal évekig elvagy. Taifun vagy a magyar dwarv tökéletesek.


Modok-ban a dobozok a legjobbak szerintem, praktikusak.

Külön akkumulátoros legyen nagy kapacitással, így egy mtl-t 2-3 naponta kell tölteni. Nézzen ki jól, hisz minden nap nálad lesz. Sok mod-ról pattog, kopik le a festés, ha biztosra akarsz menni időálló anyagokból építettet veszel és nézz róla véleményeket, a tesztek a neten gyakorlatilag reklámok, nem tükrözik a valóságot. A plusz funkciókat kb senki nem használja.


A red Malbi kb 18mg-nikotinos eliquidnek felel meg, mtl-be 50-50 pg-vg kell. Kb 10ml kevert eliquid 1700ft ,ha te kevered kb 300ft és nem jobbak.

Nem véletlenül keverik , kb olyan mint a szörp készítés. Aromát felöntöd alapfolyadékkal és tádám.

A napi fogyasztásod kb 1-2ml lesz(10 szál).


A mi drága nemzetidohányboltjaink próbálják rátenni a pici kezüket a piacra, így a magyar webshop-ok eu-n belüli magyar határ közelébe költöztek és szabadon forgalmazhatnak onnan.


Akkumulátort és eliquidet mindenféleképpen EU-ból rendelj.

Ezek minősége kritikus és nálunk szigorú szabályok kötik.


Ez kb 100e ft kezdeti költség, de az olcsó fenntartása miatt sokkal olcsóbb mint a cigi. A gépen egy fillért se spórolj, minőség a lényeg.

Nekem már 5 éve egy gépem van és havi 3e a költségem vele, de kb 90-ért raktam össze és nagyon megérte, ránézésre és fogásra is érezni, hogy komoly cucc.

2022. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!